Можливість для людей з України

Manikérka/Pedikérka

AlmaCare s.r.o.

Miesto práce
Arboria, Novomestská, Trnava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
13.5.2024
Mzdové podmienky (brutto)
Od 550 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho Trnavského solónu hľadáme šikovného a skúseného špecialistu na pozíciu Manikérka alebo Pedikérka, ideálne profilovo vhodnú na obe.

V AlmaCare sme posadnutí krásou našich zákazníkov, okrem tejto "obsesie" patrí do náplne práce nasledovné:

- Zodpovednosť za poskytovanie služieb manikúry a/alebo pedikúry zákazníkom v beauty salóne:

Manikúra : klasická manikúra, gel lak, gélové nechty, parafínový zábal na ruky

Pedikúra : Suchá pedikúra, mokrá pedikúra, Ošetrenie kurieho okaa zarastajúceho nechtu, špony

- Poradenstvo pre zákazníkov v oblasti starostlivosti o nechty na rukách a nohách

- Kontakt so zákazníkmi, telefonicky a osobne, cez rezervačný systém web stránky

- Občasná obsluha e-kasy, prijímanie platieb, práca s hotovosťou

- Predaj produktov beauty​

​Práca v príjemnom kolektíve, Len to najlepšie vybavenie a produkty, Pokrytá recepcia a rezervácie umožňujú úplný fokus namanikúru a zákazníka​

Pracovný čas 20h/týždeň je ako kompromis medzi možnosťami zamestnanca a potrebami zákazníkov (dopyte) rozložený do 5 dní - salón je otvorený od 9.00 do 20,00 PO-SO. Vieme a chceme byť flexibilní.
Po krátkom čase sme pripravení ponúknuť plný úväzok a pracovnú dobu prispôsobiť možnostiam. Kde je vôľa, tam je cesta.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.5.2024 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Beauty

Počet rokov praxe

2

​Má rád zákazníka, Má rád manikúru a pedikúru a chce sa neustále zlepšovať, Výborná komunikácia (jednanie s ľuďmi), Samostatnosť, Finančná a ekonomická gramotnosť​

Prevádzkujeme salóny krásy zamerané na pedikúru, manikúru, kozmetiku, masáže a skincare v BA a TT.

Kontakt

ID: 4814564  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 550 EUR/mesiac