Kariéra v Alma Career Slovakia Voľné pracovné miesta Business Intelligence Analyst pre Profesiu

Business Intelligence Analyst pre Profesiu

Odpovedať na pozíciu
Pribinova, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 150 EUR/mesiacMzda bude prehodnotená v závislosti od tvojich skúseností. Táto pozícia je na polovičný úväzok.

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

  • Tvojim poslaním bude v spolupráci s tímom Communication & Relations hľadať spôsob využitia dát pre budovanie brandu, PR a k podpore CSR projektov.
  • Dátovou analýzou podporíš marketing a prezentáciu spoločnosti v mediálnom priestore.
  • SQL nad našim DWH bude tvojim ,,dennodenným chlebíčkom“, budeš premieňať dáta na zmysluplné informácie.
  • Budeš mať na starosti CSR a PR dáta pre niekoľko krajín, v ktorých pôsobíme. Našťastie na to nebudeš sám/sama lebo budeš súčasťou BI tímu, kde si analytici vzájomne pomáhajú a k tomu máme skvelú podporu skúsených BI engineerov.
  • Určite si užiješ aj dávku kreatívneho dashboardingu v Qlik Sense alebo Metabase a pomôžeš nám vytvárať skutočné efektívnu samoobslužnú platformu.
  • K tomu všetkému budeš z času na čas bádať v pokročilom dátovom modelovaní a dataminingu v Pythonu.
  • Prvých pár mesiacov sa budeš najmä dostávať do tajov našich produktov, spoznávať dátové riešenie BI a super nástroje ako Snowflake, BigQuery, DBT, Qlik Sense, JupyterLab a Metabase.
  • Táto pozícia je na polovičný úväzok.

Čo od teba očakávame?

  • Skúsenosti na podobnej pozícii min. 1- 2 roky.
  • Určite zúročíš VŠ vzdelanie (alebo tesne pred ukončením) zo študijnej oblasti: matematika, štatistika, ekonómia, ale nie je to nutnosť.
  • Logické uvažovanie, bystrá a otvorená myseľ je nutnosťou.
  • SQL je v podstate tvojim materinským jazykom a cítiš sa v ňom ako "ryba vo vode" (aktívne si s ním už pracoval/a).
  • Určite sa ti bude hodiť skúsenosť s dátovou analýzou v Python, ale na začiatok to nie je to nutnosť a stačí ti chuť s ním začať.
  • Rád/a pripravuješ hĺbkové analýzy a následne ich interpretuješ.
  • Rád/a si hráš s dátami a vyznáš sa aj v zložitejšej dátovej štruktúre.
  • Na dáta sa pozeráš štatistickým/pravdepodobnostným "okom“ a vieš ich zrozumiteľne interpretovať aj laickej verejnosti.
  • Neštítiš sa dashboardingu a automatizácie.
  • Naštudovať dokumentáciu v angličtine pre teba nie je problém.
  • A v neposlednej rade chceš pracovať v priateľskej atmosfére a na veci, ktorá dáva zmysel.
  • Hľadáme človeka so záujmom o digitálne technológie, ktorý/á sa nebojí s nimi experimentovať.

A čo ti ponúkame my?

  • 3 dni dovolenky navyše.
  • Happy Days: neobmedzené voľno kedykoľvek a na čokoľvek (pomôž, kde je treba v rámci dobrovoľníckeho dňa, uži si deň svojich narodenín alebo choď na 1-dňovú turistiku :-).
  • Najrôznejšie interné, ale aj externé prednášky/kurzy/konferencie. Naviac budeš mať neobmedzený prístup do našej vzdelávacej platformy Seduo.
  • Môžeš si vybrať notebook: Lenovo ThinkPad/MacBook Pro a mobil aj na súkromné účely.
  • Soulmio: program online starostlivosti o duševné zdravie, ktoré ti môže pomôcť v tvojich životných situáciách, ale aj v osobnom rozvoji.
  • Multisport alebo Golem karta čiastočne hradená zamestnávateľom.
Vo výsledku však určite najviac oceníš neformálne prostredie a ,,život u nás/s nami":
  • Všetci si tu tykáme, chodíme spolu na mimopracovné aktivity, teambuildingy a pod.
  • Čaká na teba work-life balance vďaka flexibilnej pracovnej dobe a kombinácii práce z domu a návštevy našich krásnych officov v centre Bratislavy.
  • Budeš pracovať v tíme pohodových kolegov špecialistov, ktorí ťa vedia inšpirovať.
  • Nájdeš u nás otvorenú atmosféru v celej firme a férovosť v jednaní.
  • Pracovať budeš v medzinárodnom prostredí, pretože sme súčasťou fínskej spoločnosti Alma Career.
  • Zapojiť sa môžeš do dobrovoľníckych aktivít (účasť na našich rôznych CSR projektoch).

Ideš do toho s nami?

Ak ťa naša ponuka zaujala, pošli nám svoje CV a motivačný list, v ktorom spomenieš, prečo ťa zaujala práve táto pozícia a čo navyše vieš ponúknuť z hľadiska tvojich zažitých skúseností.

Kontaktovať budeme na pohovor iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

S kým budeš pracovať?

Sme tím ľudí, ktorých práca s dátami naozaj baví, majú radi inovácie a vzájomne sa inšpirujú. Tím sa skladá z niekoľkých zložiek, ktoré navzájom skvele spolupracujú – BI analytici, BI developeri a webový analytici. Pracujeme so super nástrojmi akými sú: Snowflake, BigQuery, Google Analytics 360, Python, Qlik Sense, Metabase, Airflow a ďalšie. BI analytici sa môžu spoliehať na seniorných BI developerov, pre ktorých nie je žiadna technológia prekážkou. Interní užívatelia ti budú vďační za každú zmysluplnú „vychytávku“, ktorú im z dát pripravíš. Pracujeme s dátami produktov, ktoré pomáhajú ľuďom vo svete práce a majú dlhú históriu.

Marek Mikoška

Head of Business Intelligence

Kontaktná osoba

Zuzana Kaňuchová

We are a member of Alma Career family.

ID: 4715014  Dátum zverejnenia: 29.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac