Programátor/Implementátor

Ally Soft spol. s r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 1500 EUR, podľa skúseností a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Programovanie a implementácia internetových obchodných aplikácii.
Programovanie nadstavieb a doplnkov k IS ABRA Gx.
Konzultácie a riešenie požiadaviek zákazníkov.

• Možnosť získať nové poznatky a skúsenosti, príležitosť osobného rozvoja
• Práca s modernými technológiami na zaujímavých projektoch
• Príjemné pracovné prostredie
• Stravné lístky, notebook
• Príležitostne možnosť práce z domu
• Mobilný telefón aj na súkromné používanie

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné systémy - výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

C# - Pokročilý
.NET - Pokročilý
SQL - Pokročilý
HTML - Pokročilý
JavaScript - Základy
XML - Pokročilý
Klient/server administrácia - Základy
Administrácia Windows serverov - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• znalosť niektorého z programovacích jazykov platformy .NET - podmienkou
• rutinná znalosť práce s PC, Windows (event. Linux) a balíkom MS Office - podmienkou
• logické a analytické myslenie
• porozumenie technickej dokumentácii v anglickom jazyku
• znalosť JQuery a JQueryMobile výhodou
• skúsenosť s vývojom, implementáciou a testovaním softvéru - výhodou
• skúsenosť s relačnými databázami, najlepšie ORACLE, Firebird a MS SQL - výhodou
• prax v nasadzovaní ERP a orientácia v ekonomickej oblasti - výhodou
• chuť pracovať
• záujem učiť sa nové technológie a neustále sa odborne vzdelávať
• zodpovednosť za pridelené úlohy
• samostatnosť
• tímovosť

Dynamická rodinná firma, fungujúca na trhu už 27 rokov, venujúca sa implementáciám ERP. Hlavným predmetom činnosti je návrh, implementácia a podpora prevádzky ekonomického informačného systému ABRA, správa databáz, vývoj a prevádzkovanie internetových aplikácií a servisná činnosť.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3573041  Dátum zverejnenia: 8.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1500 EUR, podľa skúseností a praxe