Reagujte bez životopisu

Zdravotná sestra v ambulancii všeobecného lekára

ALLUMED, s.r.o.

Miesto práce
Sládkovičova 9, Banská Bystrica-Radvaň
Termín nástupu
01.09.2022
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

odbery biologického materiálu,
meranie telesných funkcií, EKG a CRP vyšetrenia,
podávanie injekcií do žily a do svalu, očkovanie, podávanie infúzií,
správa zdravotných záznamov, evidencia pacientov, vykazovanie zdravotných výkonov
telefonická a emailová komunikácia, asistencia lekárovi pri starostlivosti o pacientov
práca len v denných hodinách v pracovné dni pondelok - piatok
návštevná služba

mladá firma s príjemným pracovným prostredím,
stabilná pracovná doba,
motivujúce finančné ohodnotenie,
osobné príplatky,
príspevky na stravovanie nad rámec zákona,
po dohovore možnosť skrátenej pracovnej doby podľa ordinačných hodín

Životopis so sprievodným listom prosím pošlite na emailovú adresu [email protected]. Nešetrite informáciami, radi sa o vás dozvieme čo najviac :)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

zdravotná sestra

Počet rokov praxe

5

skúsenosť s prácou v ambulancii,
príjemné vystupovanie,
chuť pracovať,
komunikatívnosť,
vodičský preukaz skupiny B je výhodou,
základná znalosť anglického (a iných) jazykov je výhodou

Spoločnosť Allumed prevádzkuje ambulanciu všeobecného lekára pre dospelých v Banskej Bystrici, mestskej časti Radvaň. Už druhý rok sa snažíme zlepšovať a prinášať našim pacientom kvalitnejšie a modernejšie služby. Viac informácií nájdete na www.stancikova.sk .

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 4325087  Dátum zverejnenia: 10.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac