Reagujte bez životopisu

Vedúci pobočky/poisťovací maklér

AllRisk, s.r.o

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Kedykoľvek
Mzdové podmienky (brutto)
v závislosti od obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-poskytovanie odborného poradenstva a servis firemným klientom, občanom, propagovať produkty a služby poskytované našou spoločnosťou v oblasti životného a neživotného poistenia
-spolupráca s významnými poisťovacími spoločnosťami na SVK
-aktívne vyhľádavanie klientov a správa svojho poistného kmeňa
-sprostredkovanie uzavretia poistných zmlúv
-pomoc pri likvidácií poistných udalostí

-práca v stabilnej maklérskej spoločnosti pôsobiacej na slovenskom trhu 18 rokov
-príjemne pracovné a priateľské prostredie s flexibilnou pracovnou dobou
-pravidelný vzdelávací systém ohľadom poistných produktov
-nadštandartné provízne ohodnotenie podľa dosiahnutého obratu
-podpora od vedenia spoločnosti na začiatku spolupráce
-MOŽNOSŤ ZALOŽENIA A VEDENIA VLASTNEJ POBOČKY S VLASTNÝM TÍMOM VO VAŠOM MESTE

Svoje žiadosti spolu s profesným životopisom zasielajte na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

V súlade s novelou zákona č. 186/2009 Z. z. o finančnom sprostredkovaní a o finančnom poradenstve a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (zákon č. 282/2017 Z. z.) účinnou dňa 23. februára 2018 musí spĺňiť a mať absolvované Osobitné finančné vzdelávanie (OFV) a mať platnú skúšku pre stredný stupeň odbornej spôsobilosti.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3810898  Dátum zverejnenia: 20.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: v závislosti od obratu