BIM a CAD Konzultant/ka pre oblasť inžinierskych stavieb

Allplan Slovensko s. r. o.

Miesto práce
Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 800 EUR/mesiacWe are required by law to disclose basic wage component (minimum salary for junior profiles) for the advertised positions. We carefully consider your professional qualifications and experience in our compensation package and/or when offering you other positions. ALLPLAN is standing for fair remuneration and we would be glad to welcome highly qualified candidates.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NÁPLŇ PRÁCE:

• Budete poskytovať odbornú podporu obchodných procesov pri získavaní nových zákazníkov
• Spolu s kolegami sa budete podieľať na technickej podpore, školeniach a konzultáciách
• Budete naším odborníkom pre oblasť Allplan Engineering so zameraním na inžinierske stavby (cesty, mosty a tunely)
• Pomôžete nám s analýzou trhu a jeho potrieb
• Budete mať podiel na lokalizácii programu a obsahu pre českých a slovenských zákazníkov
• V rámci rôznych riešení našich aktivít (konferencie, stretnutia so zákazníkmi, konzultácie) budete pripravovať prezentácie našich riešení pre danú oblasť
• Pomôžete nám s podporou vzdelávania na vysokých školách

VÁŠ PROFIL:

• Vysokoškolské vzdelanie stavebného smeru se zameraním na infrastrštruktúrne stavby (cesty, železnice, mosty, tunely) a skúsenosť z praxe na príslušných projektoch
• Prehľad o českom/slovenskom trhu v oblasti infraštruktúry
• Znalosť pracovných postupov v projekčných kanceláriách zaoberajúcich sa infraštruktúrnymi projektami
• Veľmi dobré komunikačné a prezentačné schopnosti
• Schopnosť porozumieť problému a umenie ho riešiť, aktivita, iniciatíva
• Vedomosti o CAD systémoch pre plánovanie infraštruktúrnych stavieb. Znalosť ALLPLANu výhodou
• Znalosť anglického jazyka (na úrovni bežnej komunikácie)

MY hľadáme nového kolegu/yňu, ktorý/á bude súčasťou nášho tímu a celosvetovej siete ALLPLAN.

Baví VÁS komunikácia so zákazníkmi a výzvy sú pre VÁS to „pravé orechové“?

Samostatná práca VÁS naplňuje a radi zdieľate tímový úspech? Potom máme pozíciu priamo pre VÁS.

• Flexibilná pracovná doba a 5 dní dovolenky navyše nad rámec zákonníka práce
• Možnosť vzdelávania, jazykové kurzy a LinkedIn Learning účet pre každého zamestnanca
• Bohatý benefitný katalóg
• Multišport karta, športové eventy a team buildingy
• Moderné priestory bez žiadneho ,,dress-code,,
• Možnosť home-office

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, inžinierske stavby

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

ALLPLAN is a global provider of BIM design software for the AEC industry. We address the entire “Design to Build” process from first concept to final detailed design for construction. Allplan users create deliverables of the highest quality and level of detail thanks to lean workflows. ALLPLAN offers integrated cloud technology to support federated multi-disciplinary workflows on building and civil engineering projects.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Dominika Mihálová
E-mail: poslať životopis
ID: 4382661  Dátum zverejnenia: 18.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac