Manager predaja

ALLORA MODA s.r.o.

Miesto práce
Fraňa Mojtu 16, Nitra
Termín nástupu
ihneď
700 EUR/mesiacK fixnému platu hlavne motivujúce bonusové ohodnotenie v závislosti od tvojich výsledkov (presnú bonusovú schému predstavíme na osobnom pohovore)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pravidelný servis o klientov online aj v kamennej prevádzke . Poskytovanie poradenstva zákazníkom. Participácia pri tvorbe obchodných a marketingových aktivít firmy. Plánovanie a následná realizácia administratívnych , fakturačných a predajných doplnkových prác, ktoré priamo i nepriamo súvisia s chodom firmy. Zodpovednosť za dodržiavanie nariadení a predpisov firmy.

*stravné lístky, zamestnanecké zľavy
*benefit kartu ALLORA na ročný nákup odevov
* narodeninový, meninový , vianočný, dovolenkový darčekový poukaz na nákup zo sortimentu firmy

Informácie o výberovom konaní

životopis a motivačný list
vybraný uchádzači budú kontaktovaní

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Word, Excel - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

obchodu a administratívy

Počet rokov praxe

1

Administratívne zručný , komunikatívny , zodpovedný a dynamický typ .

ALLORA je online shop, ale aj kamenná prevádzka zameraná na predaj dámskej konfekcie a doplnkov.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 4076025  Dátum zverejnenia: 6.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac