Colný deklarant

ALLOGI s.r.o.

Miesto práce
Martina Rázusa 1797, Topoľčany
Termín nástupu
ASAP
1 100 EUR/mesiacLetný bonus 50% z čistého ročného príjmu 13.plat Preplácanie stravného 4,50 eur bez doplatku zamestnanca

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonávanie všetkých činností súvisiacich s colnou deklaráciou v colnom sklade (
vyplňovanie, spracovanie, predkladanie colných dokumentov dovoz, vývoz, tranzit)
• Spracovávanie a predkladanie hlásení Intrastat
• Aktualizácia databáz o nadobudnutých tovaroch a odoslaných tovaroch (napr.
zaradenie podľa colného sadzobníka)
• Získavanie údajov potrebných k vypracovaniu hlásení Intrastat (faktúry, dodacie listy
atď.)
• Predchádzajúce skúsenosti na podobnej pozícií PODMIENKOU
• Práca na jednu zmenu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Logistika/Transport

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

• Predchádzajúce skúsenosti na podobnej pozícií
PODMIENKOU
• Znalosť anglického jazyka je výhodou
• Znalosť balíka MS Office
• Deklaračné programy, programy používané pre účely
Intrastat
• Samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť
. Ovládanie režimu Colného skladu

Allogi je spoločnosť vytvorená ľuďmi, ktorých priťahujú spoločné hodnoty, záujmy a dôvera.
Základnými piliermi pri vytváraní našich riešení tvoria:
-pochopenie cesty zákazníka, jeho očakávaní a stratégie
-spokojnosť a motivácia našich ľudí, založená na férovej zainteresovanosti a rovnováhe medzi profesionálnym a privátnym životom
-dodanie profesionálneho riešenia s využitím jednoduchosti a zdravého rozumu

Základy portfólia našich služieb sú položené na:
-dlhoročných skúsenostiach v poskytovaní logistických služieb pre klientov z rôznych segmentov
-operačnej seniorite našich ľudí v riadení skladových, výrobných, dopravných a obchodných operácií
-reálnej skúsenosti z implementácií komplexných logistických projektov podporená
-hĺbkovými analýzami procesov, organizácie a nástrojov riadenia spoločnosti na všetkých úrovniach, ktorá nám umožňuje navrhnúť optimálne profesionálne riešenia pre našich klientov a partnerov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4544955  Dátum zverejnenia: 24.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac