Marketingový špecialista - online marketing

ALLMEDIA s.r.o.

Miesto práce
Pod gaštanmi 4, Vrakuňa
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
1.4.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1200€ + premie dohodou podla schopností a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme obchodná spoločnosť a na trhu so stavebnými materiálmi pôsobíme od roku 1990. Na Slovensku a v Čechách predávame viacero úspešných svetových značiek prostredníctvom našich obchodných zástupcov a na webových stránkach www.allmedia.sk, www.allmedia-cz.cz, www.evolutiontools.sk, www.evolutiontools.cz a www.montaz-okna.sk. Orientujeme sa na B2B aj B2C segment. Tvojou prácou bude spravovanie a navrhovanie online marketingových aktivít pre slovenský aj český trh. Hľadáme človeka, ktorý sa venuje a má prehľad v online marketingu a chce túto prácu robiť naplno pre jednu spoločnosť, kde môže rozvinúť svoj potenciál. Očakávame, že si vezme pod palec celú online marketingovú agendu a bude do nej prinášať nové nápady a riešenia.

Čo od Teba očakávame?
• Sledovanie a analyzovanie webových stránok
• Správa SEO optimalizácie
• Spravovanie všetkých druhov Google Adwords kampaní (stratégia obsahu, budovanie odkazov a stratégie kľúčových slov)
• Optimalizácia a odporúčanie zmien kampaní v GA
• Skúsenosti s webovou analytikou, sledovanie a návrhy na zmeny, zlepšenia – Google Analytics, Hotjar atď.
• Správa účtov na sociálnych sieťach (Facebook, Instragram, Youtube)
• Správa reklám na sociálnych sieťach
• Podieľanie sa na vytváraní contentu na weboch a sociálnych sieťach – skúsenosť s písaním a vytváraním obsahu na webových stránkach, v emailingoch atď.
• Skúsenosť s emailingovými kampaňami – podieľanie sa na vytváraní obsahu akciových, informačných emailingov a automatických emailingov (používame Silverpop)

• Možnosť sebarealizácie, skúšania nových moderných nástrojov a uplatňovania na viacerých trhoch
• Podpora vzdelávania a účasť na rôznych konferenciách týkajúcich sa odboru
• Práca vo firme s minimálnou fluktuáciou – sme jedna veľká rodina
• Ak si psíčkar, tvoj parťák je u nás vítaný
• Spoločné teambuildingové aktivity
• Odmeny na základe dosiahnutých výsledkov

Informácie o výberovom konaní

kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.3.2019 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

, ekonomické, humanitné, technické, stavebné, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ALLMEDIA s.r.o. sa už 29 rokov zaoberá profesionálnymi riešeniami pre stavebníctvo v oblasti kotviacej a upevňovacej techniky, stavebnej chémie, náradia, pások a fólií.

Vďaka spolupráci so svetovými lídrami v týchto oblastiach si spoločnosť vybudovala stabilnú pozíciu na trhu s lojálnymi klientmi.

Centrála v Bratislave, pobočka v Prešove a od roku 2006 aj organizačná zložka v Brne nám umožňujú zabezpečiť rýchly dodávateľský servis na Slovensku a v Českej republike. Skúsený a stabilný tím 45 zamestnancov je zárukou zákazníckych služieb na vysokej úrovni.

Bližšie info na www.allmedia.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Pod gaštanmi 4
821 07 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Richard Slafkovský
Tel.: 02/623 10 920
E-mail: poslať životopis
ID: 996832   Dátum zverejnenia: 13.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200€ + premie dohodou podla schopností a skúseností