Kolega na rozvoz aj do skladu (šofér-skladník)

ALLMEDIA s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.2. -1.3.2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu skladníka/zásobovača, ktorý k nám zapadne pracovne aj ľudsky.
- Nie je ti cudzia práca v sklade a dokážeš samostatne pracovať a rozmýšľať?
- Nepotrebuješ každý deň zoznam úloh od šéfa, ale vieš si naplánovať svoj pracovný deň?
- Vieš chytiť krabicu do ruky, ale aj spracovať všetky doklady o pohybe tovaru v skladovom systéme?
-Logicky rozmýšľaš pri chystaní a balení tovaru na rozvoz?
-Vieš normálne komunikovať so zákazníkmi pri dodávke tovaru?
Ak áno, si ten, koho hľadáme.
So zaškolením a zapracovaním ti pomôžeme. Pri rozbehu budeš mať pri sebe kolegu, ktorý ti pomôže dostať sa do obrazu. Nefungujeme len na čiarových kódoch, predávame 10 000 položiek materiálu z oblasti stavebníctva, takže bude fajn, ak sa v tejto oblasti zbežne orientuješ (kotviaca technika, tmely, náradie a podobne).
Očakávame osobné nadšenie, zápal pre vec, zmysel pre poctivú prácu a výdrž. Garantujeme maximálne využitie tvojich odborných aj ľudských schopností.
Bez firemného auta a mobilu to už dnes v prípade rozvozu tovaru nejde. Očakávame, že máš platný vodičák a najazdených dosť kilometrov bez nehody (na normálnych cestách, nie v GTA :-)). Ak máš papiere aj na VZV, tým lepšie.
Pošli nám svoj životopis a my sa s tebou veľmi radi porozprávame o možnostiach práce u nás.
Benefity
• Hlavný pracovný pomer
• Mobilný telefón - aj na súkromné účely
• Stravné lístky
• Práca iba v pracovné dni, na jednu smenu
• Odborné vzdelávanie
• Zamestnanecké zľavy (na sortiment obchodovaný našou spoločnosťou)
• Nápoje zadarmo
• Koncoročné prémie
• Multisport karta

Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači na pohovor v Bratislave.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

ALLMEDIA s.r.o. sa už 34 rokov zaoberá profesionálnymi riešeniami pre stavebníctvo v oblasti kotviacej a upevňovacej techniky, stavebnej chémie, náradia, pások a fólií.

Vďaka spolupráci so svetovými lídrami v týchto oblastiach si spoločnosť vybudovala stabilnú pozíciu na trhu s lojálnymi klientmi.

Centrála v Bratislave, pobočka v Prešove a od roku 2006 aj organizačná zložka v Brne nám umožňujú zabezpečiť rýchly dodávateľský servis na Slovensku a v Českej republike. Skúsený a stabilný tím 60 zamestnancov je zárukou zákazníckych služieb na vysokej úrovni.

Bližšie info na www.allmedia.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4240810  Dátum zverejnenia: 26.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac