Asistent / Asistentka (fulltime aj part-time)

Allit, s.r.o.

Miesto práce
Allit, s.r.o., Nám. sv. Františka, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou hlavnou úlohou bude zabezpečiť, aby všetci (klienti aj kolegovia) mali všetko čo potrebujú (či už ide o kľúče, faktúru, pero, report alebo kávu).

Nevieš si život bez kalendára a poznámok už ani predstaviť ? My tiež nie, meetingy, teambuildingy, tasky, ... všetko sa u nás plánuje online.

Myslíš si, že vieš pracovať vo Worde a Exceli? Ukážeme ti nový level toho, ako sa dá Office používať a uľahčiť si tak prácu. Treba len chuť učiť sa nové veci.

Dokážeš si zachovať nadhľad v každej situácii, máš rada/rád poriadok a systém? S prehľadom zvládaš vybaviť telefonát a zároveň prebrať zásielku od kuriéra a pritom byť milá/ý na kolegu, čo nedočkavo stepuje pri tvojom stole? Chceme ťa :)

Čo teda bude tvojou náplňou práce?
Administratívne práce
Vystavovanie, evidencia a kontrola prijatých faktúr
Zodpovednosť za objednávanie a preberanie tovaru a služieb
Zapisovanie informácii do firemných informačných systémov
Príprava reportov a cenových ponúk
Starostlivosť o návštevy
Komunikácia s klientmi a obchodnými partnermi spoločnosti
Tvorba dokumentácie - manuály, postupy, protokoly
Organizácia firemných podujatí
Manažment a zdieľanie informácií v rámci spoločnosti
Iné operatívne úlohy

Zdravotná starostlivosť v sieti ProCare
Darčekové poukážky na nákup kníh v sieti Martinus
Príspevok na nákup lístkov v sieti Ticketportal
Príspevok na nákup lístkov do kina
Lekcie angličtiny
Sickdays
PlayStation
Firma plná mladých ľudí
Dbáme na to, aby si sa u nás cítil/a dobre, počúvame tvoje názory
Rôzne teambuildingy
Nie sme korporácia - vedenie firmy máš kedykoľvek na dosah a k dispozícii

Nebavia nás všeobecné motivačné listy. Skús vlastnými slovami napísať, prečo si najlepší kandidát/ka. Alebo čím chceš prispieť? Čo ťa baví? Páčia sa ti naše hodnoty: https://www.facebook.com/notes/allit/na%C5%A1e-hodnoty-v-allite/888971321195435/ ? Prečo?

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Office - Mierne pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Základy
Komunikačné schopnosti - Pokročilý
Multitasking, Flexibilita - Pokročilý
Organizačná schopnosť - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Tešíme sa na nového člena teamu, ktorý bude pozitívny, príjemne vystupujúci, samostatný, pedant a na ktorého sa budeme môcť spoľahnúť.

Hľadáme niekoho, kto vie pracovať s Excelom, aj Wordom. Kto sa v Exceli nebojí jednoduchých vzorcov, či základov matematiky. Ak si už pracoval/a s programom Pohoda, zvýhodní ťa to pred ostatnými uchádzačmi.

Sme IT firma plná mladých ľudí, ktorá sa inšpiruje Slobodou v práci. Sme odborníci na firemnú IT infraštruktúru (lokálnu aj cloudovú) a zákaznícku podporu.

V oblasti cloudových služieb týkajúcich sa Modern Workplace (Microsoft aj Google platforma) sme v sektore SME lídrom na slovenskom trhu.

Máme 17 rokov skúseností, premyslené postupy, riešenia a skvelých klientov. Pracujeme s moderným PSA systémom. A tešíme sa na nového kolegu, čikolegyňu :)

Medzi našich klientov patrí napr. Martinus, najkreatívnejšie reklamné agentúry (Triad, Zaraguza, Istropolitana...), najväčšia slovenská merchendisingová firma (Greg Hamm), najväčšia slovenská PR agentúra (Seesame) a mnohé iné. Taktiež pomáhame aj neziskovým organizáciam (napr. KInIT).

Informácie o nás nájdete na https://www.allit.sk/ alebo na https://www.facebook.com/Allit.sk/

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4164992  Dátum zverejnenia: 21.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac