Linux/Network administrator - junior

Allit, s.r.o.

Miesto práce
Námestie sv. Františka, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 1400 + každomesačný bonus podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si Linux geek a myslíš si, že je Linux najlepší systém, chceš získavať nové skúsenosti od kolegov s 10+ ročnou praxou, bažíš po nových technológiách a nebojíš sa výziev, si stvorený do Allit teamu!
Navyše si nastavoval siete a pripojenie všetkým známym, no nemáš až tak veľké skúsenosti vo firmách? Nevadí! U nás ťa naučíme štandardy a nové riešenia.

Náplň práce:
Administrácia Linux systémov a sietí
Monitoring, identifikácia a riešenie incidentov na Linux systémoch a networkingu
Pravidelná aktualizácia systémov
Inštalácia a konfigurácia Linux systémov a služieb podľa interných postupov
Inštalácia a konfigurácia lokálnych sietí podľa interných postupov
Aktualizácia technickej dokumentácie
Sledovanie noviniek v používaných technológiách, zdieľanie informácií v tíme
Komunikácia a koordinácia práce s klientmi a výrobcami/dodávateľmi riešení (e-mailom, telefonicky, portal)
Evidencia práce do interných systémov

Každý mesiac bonus k základnej odmene na základe výkonnosti tímu
Zdravotná starostlivosť v sieti ProCare
Pravidelný mesačný príspevok na aktivity v sieti Golem (fitnes, bazén, squash...)
Darčekové poukážky na nákup kníh v sieti Martinus
Príspevok na nákup lístkov v sieti Ticketportal
Partnerské zľavy (napr. thajské masáže Green Lotus)
Sickdays
Možnosť zrelaxovať s kolegami pri PlayStation
Každý pondelok firemné raňajky
Firma plná mladých ľudí
Rôzne teambuildingy

Nebavia nás všeobecné motivačné listy. Skús vlastnými slovami napísať, prečo si najlepší kandidát/ka. Alebo čím chceš prispieť? Čo ťa baví?
Páčia sa ti naše hodnoty? Prečo? https://www.facebook.com/notes/allit/na%C5%A1e-hodnoty-v-allite/888971321195435/

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Administrácia UNIX/Linux - Základy
UNIX/Linux - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Základy
Klient/server administrácia - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo by si mal určite vedieť?
- efektívne googlenie v malíčku - nezľaknúť sa nového problému, ale vedieť nájsť riešenie (toto je kľúčové)
- ovládať bash terminal
- vedieť sa pripojiť na vzdialený server cez SSH
- základy TCP/IP
- čítať dokumentácie s porozumením :-)

Čo ťa zvýhodní?
- robíš na Debian/Ubuntu distribúcii, nebojíš sa RHEL/CentOS
- poznáš SSH, POSIX, PAM, Samba, OpenVPN, Apache/Nginx, MySQL, KVM a ďalšie služby
- máš skúsenosti s zariadeniami Mikrotik a CISCO

Ak si myslíš, že slová „nekorektný“ a „humor“ k sebe patria, budeme si rozumieť.

Sme IT firma plná mladých ľudí, ktorá sa inšpiruje Slobodou v práci. Sme odborníci na firemnú IT infraštruktúru (lokálnu aj cloudovú) a zákaznícku podporu.

V oblasti cloudových služieb týkajúcich sa Modern Workplace (Microsoft aj Google platforma) sme v sektore SME lídrom na slovenskom trhu.

Máme 17 rokov skúseností, premyslené postupy, riešenia a skvelých klientov. Pracujeme s moderným PSA systémom. A tešíme sa na nového kolegu, čikolegyňu :)

Medzi našich klientov patrí napr. Martinus, najkreatívnejšie reklamné agentúry (Triad, Zaraguza, Istropolitana...), najväčšia slovenská merchendisingová firma (Greg Hamm), najväčšia slovenská PR agentúra (Seesame) a mnohé iné. Taktiež pomáhame aj neziskovým organizáciam (napr. KInIT).

Informácie o nás nájdete na https://www.allit.sk/ alebo na https://www.facebook.com/Allit.sk/

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3805462  Dátum zverejnenia: 8.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 1400 + každomesačný bonus podľa výkonu