IT Support Technician – Student

Allianz Technology SE organizačná zložka

Miesto práce
Digital Park II, Einsteinova, Petržalka
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Podpora užívateľov výpočtovej techniky (IT podpora) – 1st level support
• Základný troubleshooting podľa manuálov/Knowledge base articles
• Prácana Hotline/Helpdesk
• Podpora a zaškoľovanie užívateľov
• Správa a service HW (PC, tlačiarne, monitory, telefóny, …) a aplikacií (SW)
• Spolupráca s ostatnými teamami/departmentmi pri nasadzovaní nového SW/HW
• Náplň práce vykonávaná v kancelárií (on site)
• Support kolegov najmä v ranných hodinách (od 7 hodiny)

• Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Možnosť získať praktické skúsenosti
• Príjemné pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Znalosť OS Windows, MS Office
• Základná znalosť Networkingu
• Komunikatívnosť
• Časová nezávislosť (flexibilita)
• Ochota učiť sa
• Študent ŠŠ/VŠ
• Znalosť angličtiny

Allianz Group is one of world's largest financial institutions offering insurance, funds management and banking services in more than 70 countries.

Allianz Technology is the global IT service provider for Allianz and delivers IT solutions that drive the digitalization of the Group. With more than 10,000 employees located in 36 countries around the globe. AZTEC supports Allianz Group in boosting its leading market position. We realize synergies and cultivate innovation. As the IT provider of the Allianz Group, AZTEC is tasked to run optimize, transform and innovate infrastructure, applications and services together with Allianz companies to co-create the best customer experience.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4353673  Dátum zverejnenia: 17.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.