Content & Social Media Specialist Senior

Miesto práce
Dostojevského rad 4, Bratislava
Termín nástupu
01.03.2022
Od 1 800 EUR/mesiacv závislosti od skúseností a stupňa odbornosti kandidáta

Náplň práce

Si presvedčený, že otravovať ľudí v dnešnej dobe reklamami už značke pramálo pomáha? Že hodnotný obsah je ten najlepší spôsob, ako dosiahnuť super engagement a že kvalita fanúšikovskej základne je dôležitejšia ako kvantita? Potom čítaj ďalej!

Do nášho marketingového tímu hľadáme človeka, ktorý:

  • vie, že sociálne siete nie sú len Facebook a Instagram
  • ktorému netreba vysvetľovať, čo je to brand, lebo presne vie, ako pretaviť stratégiu značky do formy špecifickej pre konkrétnu platformu
  • dokáže napísať vlastný text, editovať obrázok, ale aj vydolovať kvalitný content od kolegov
  • nechce byť len výhybkárom medzi firmou a agentúrou, ale sám dokáže navrhovať content stratégiu a vytvárať obsah
  • vie, že banovanie hejtov nie je cesta a má jasno v tom, kedy je reagovať striebro, mlčať zlato a kedy treba vytiahnuť červenú kartu
  • dokáže si spočítať, že tá kočka s 30 tisíc followermi na instáči pýta šialene veľa za storku a ten rising-star youtuber je síce perspektívny, ale totálne nevhodný pre náš brand

Ozvi sa nám, ak si sa v tom našiel a zároveň máš:

  • skúsenosti so správou firemného profilu na Facebooku, Instagrame a YouTube (tieto tri sú „must“!) a na LinkedIne alebo Twitteri alebo na inej sociálnej sieti (aspoň jedna navyše k prvým trom menovaným)
  • skúsenosti so spoluprácou s kreatívnou a mediálnou agentúrou
  • skúsenosti s prípravou a manažovaním súťaží
  • skúsenosti so spoluprácou s influencermi
  • chuť pracovať na medzinárodných projektoch Allianzu zameraných na digitálnu budúcnosť poisťovníctva

Požiadavky na kandidáta

  • vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa - výhodou
  • minimálne 4 roky praxe so správou sociálnych sietí
  • minimálne 3 roky praxe s redigovaním content portálu alebo blogu pre KOMERČNÝ SUBJEKT
  • prax vo finančnom sektore výhodou
  • anglický jazyk - B2 slovom i písmom
  • Facebook creator studio: expert
  • Zoomsphere: pokročilý
  • Adobe Photoshop (alebo iný SW na úpravu fotografií): mierne pokročilý
  • MS Powerpoint: pokročilý, MS Word: mierne pokročilý, MS Excel: mierne pokročilý
  • dôslednosť, spoľahlivosť, zodpovednosť
  • dobré komunikačné schopnosti
  • pozitívny prístup k práci
  • samostatnosť pri riešení úloh, ochota spolupracovať
  • schopnosť prinášať inovácie, túžba neustále sa vzdelávať a sledovať trendy
  • pozitívny prístup k zmenám
  • byť „doma“ v digitálnom svete – paperless, cashless, mobile first, eko...

    Čo ponúkame

    • výkonnostné bonusy vyplácané 2x ročne (každý až do výšky mesačného platu)
    • príspevok na firemné životné poistenie až do výšky 5 % hrubej mzdy a zvýhodnené tarify na vybrané poistné produkty
    • príspevok vo výške max. 250 € na diagnosticko-preventívne prehliadky alebo celoročnú zdravotnú starostlivosť, v prípade nevyčerpania príspevok 150 € na zdravotnú starostlivosť
    • zákonny príspevok na regeneračný pobyt po 2 rokoch a k tomu 3 dni pracovného voľna navyše
    • príspevok na stravovanie zamestnancov poskytovaný nad rámec zákona
    • príspevok na Multisport kartu, resp. príspevok na letné tábory pre deti
    • príspevky na skvalitnenie pracovných podmienok domáckeho pracoviska pre zamestnancov pracujúcich na teleprácu
    • jednorázové finančné príspevky – napr. pri narodení dieťaťa, v prípade sociálne núdze
    • náhrada mzdy pri práceneschopnosti nád zákonný rozsah
    • Program nákupu zamestnaneckých akcií ESPP spoločnosti Allianz SE – príležitosť stať sa akcionármi Allianz
    • Program zdravá firma – prednášky odborníkov zamerané na podporu zdravého životného štýlu
    • Program duševného zdravia – 24/7 odborná psychologická pomoc na podporu duševného zdravia pre zamestnancov a aj ich rodinných príslušníkov
    • atraktívne možnosti vzdelávania a osobného rastu – napr. bezplatné vzdelávanie na LinkedIn Learning a iných rozvojových platformách
    • firemné víkendové akcie (Tímové hry Allianz, Stretnutie turistov, Antistres víkend, Deň detí, Mikuláš...)
    • flexibilný pracovný čas, home office
    • po skúšobnej dobe možnosť telepráce 2 dni v týždni

    Informácie pre uchádzača

    Ak Ťa naša ponuka zaujala, prihlás sa prosím do uvedeného výberového konania kliknutím na "Odpovedať" a pripojením Tvojho profesijného životopisu.

    Allianz sa ako zamestnávateľ riadi princípom rovnosti príležitostí a preto privíta všetky žiadosti o zamestnanie bez ohľadu na rasový alebo etnický pôvod, národnosť, vek, rod, náboženské alebo iné presvedčenia, zdravotné postihnutie či sexuálnu orientáciu.

    Allianz – Slovenská poisťovňa, a. s., vznikla v roku 2003 zlúčením dvoch samostatných subjektov - Allianz poisťovne, a. s. a Slovenskej poisťovne, a. s.. Ako univerzálna komerčná poisťovňa je dlhodobo jednoznačným lídrom na slovenskom poistnom trhu. Viac ako 850 zamestnancov a 2500 obchodných zástupcov na Slovensku sa stará o vývoj, zlepšovanie a predaj kvalitných poistných produktov a služieb v oblastiach životného a úrazového poistenia, poistenia privátneho majetku a motorových vozidiel, poistenia zodpovednosti a tiež v oblasti poistenia priemyslu a podnikateľov. Od marca 2006 je súčasťou siete prvej európskej spoločnosti Allianz Sociates Europea (SE), ktorá má v regióne strednej Európy viac ako dva milióny klientov. Od roku 2021 je hrdým celosvetovým olympijským a paralympijským partnerom ako oficiálny poisťovací partner.

    Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

    Poisťovníctvo

    Kontakt

    Kontaktná osoba: Mgr. Barbora Avci
    E-mail: poslať životopis