Online Marketing Specialist Junior

Miesto práce
Dostojevského rad 4, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Od 1 250 EUR/mesiacv závislosti od skúseností a stupňa odbornosti kandidáta

Náplň práce

Vieš, že tvojím osudom je marketing. A už dávno si pochopil, že marketing, to nie sú reklamy v telke, inzeráty v časopisoch, ktoré nikto nečíta a billboardy, ktoré vytvárajú vizuálny smog. Vieš, že cesta je v digitále. Že len cez online je možné správne a presne zacieliť a dostať sa „cieľovke“ na kožu takým spôsobom, ktorému uverí a ktorý na ňu bude fungovať. Poctivo si študoval, skúšal si vlastné kreatívne nápady, chytil si sa každej šance ukázať, čo v tebe je a teraz to chceš skúsiť naostro? Tak práve prišiel tvoj čas.

 Do tímu digitálneho marketingu hľadáme kolegu, ktorý nám bude pomáhať s:

  • briefovaním reklamných a mediálnych agentúr a s pripomienkovaním ich výstupov
  • editovaním web stránky, s vytváraním kampaňových microsites a s tvorbou contentu
  • spracovávaním dát z analytických nástrojov a reportov do prezentácií
  • postovaním na sociálne siete a s komunikáciou s followermi

Ozvi sa nám, ak ťa to zaujalo a zároveň:

  • vieš napísať vlastný text a máš základné znalosti grafických programov
  • máš skúsenosti s editovaním webstránky a so správou sociálnych sietí pre firemný profil
  • máš prax na marketingovom oddelení, alebo v eshope, v reklamnej, mediálnej, či digitálnej agentúre
  • máš chuť pracovať na medzinárodných projektoch Allianz zameraných na digitálnu budúcnosť poisťovníctva

Pozícia je vhodná aj pre absolventa.

Požiadavky na kandidáta

  • vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa – výhodou
  • preukázateľná prax so spravovaním web stránky a firemnej stránky na sociálnej sieti
  • prax v marketingu alebo vo finančnom sektore výhodou
  • angličtina na úrovni B2 slovom i písmom
  • CMS (napr. Adobe Experience Manager alebo iný): mierne pokročilý
  • Facebook creator studio: pokročilý
  • Web Analytic Tool (Google Analytics alebo Adobe Analytics a pod): základy
  • Adobe Photoshop (alebo iný SW na úpravu fotografií): základy
  • HTML: základy
  • MS Powerpoint, MS Word, MS Excel: mierne pokročilý
  • dôslednosť, spoľahlivosť, zodpovednosť
  • dobré komunikačné schopnosti
  • pozitívny prístup k práci a k zmenám
  • samostatnosť pri riešení úloh, ochota spolupracovať
  • schopnosť prinášať inovácie, túžba neustále sa vzdelávať a sledovať trendy
  • pozitívny prístup k zmenám
  • byť „doma“ v digitálnom svete – paperless, cashless, mobile first, eko...

Čo ponúkame

  • výkonnostné bonusy vyplácané 2x ročne (každý až do výšky mesačného platu)
  • príspevok na firemné životné poistenie až do výšky 5 % hrubej mzdy a zvýhodnené tarify na vybrané poistné produkty
  • príspevok vo výške max. 235 € na diagnosticko-preventívne prehliadky alebo celoročnú zdravotnú starostlivosť, v prípade nevyčerpania príspevok 150 € na zdravotnú starostlivosť
  • zákonny príspevok na regeneračný pobyt po 2 rokoch a k tomu 3 dni pracovného voľna navyše
  • príspevok na stravovanie zamestnancov poskytovaný nad rámec zákona
  • príspevok na Multisport kartu, resp. príspevok na letné tábory pre deti
  • príspevky na skvalitnenie pracovných podmienok domáckeho pracoviska pre zamestnancov pracujúcich na teleprácu
  • jednorázové finančné príspevky – napr. pri narodení dieťaťa, v prípade sociálne núdze
  • náhrada mzdy pri práceneschopnosti nád zákonný rozsah
  • Program nákupu zamestnaneckých akcií ESPP spoločnosti Allianz SE – príležitosť stať sa akcionármi Allianz
  • Program zdravá firma – prednášky odborníkov zamerané na podporu zdravého životného štýlu
  • Program duševného zdravia – 24/7 odborná psychologická pomoc na podporu duševného zdravia pre zamestnancov a aj ich rodinných príslušníkov
  • atraktívne možnosti vzdelávania a osobného rastu – napr. bezplatné vzdelávanie na LinkedIn Learning a iných rozvojových platformách
  • firemné víkendové akcie (Tímové hry Allianz, Stretnutie turistov, Antistres víkend, Deň detí, Mikuláš...)
  • flexibilný pracovný čas, home office
  • po skúšobnej dobe možnosť telepráce 2 dni v týždni

Informácie pre uchádzača

Ak Ťa naša ponuka zaujala, prihlás sa prosím do uvedeného výberového konania kliknutím na "Odpovedať" a pripojením Tvojho profesijného životopisu.

Allianz sa ako zamestnávateľ riadi princípom rovnosti príležitostí a preto privíta všetky žiadosti o zamestnanie bez ohľadu na rasový alebo etnický pôvod, národnosť, vek, náboženské alebo iné presvedčenia, zdravotné postihnutie či sexuálnu orientáciu.

Allianz – Slovenská poisťovňa, a. s., vznikla v roku 2003 zlúčením dvoch samostatných subjektov - Allianz poisťovne, a. s. a Slovenskej poisťovne, a. s.. Ako univerzálna komerčná poisťovňa je dlhodobo jednoznačným lídrom na slovenskom poistnom trhu. Viac ako 850 zamestnancov a 2500 obchodných zástupcov na Slovensku sa stará o vývoj, zlepšovanie a predaj kvalitných poistných produktov a služieb v oblastiach životného a úrazového poistenia, poistenia privátneho majetku a motorových vozidiel, poistenia zodpovednosti a tiež v oblasti poistenia priemyslu a podnikateľov. Od marca 2006 je súčasťou siete prvej európskej spoločnosti Allianz Sociates Europea (SE), ktorá má v regióne strednej Európy viac ako dva milióny klientov. Od roku 2021 je hrdým celosvetovým olympijským a paralympijským partnerom ako oficiálny poisťovací partner.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poisťovníctvo

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Barbora Avci
E-mail: poslať životopis