Špecialista/Špecialistka retenčno - obchodného tímu (Bratislava)

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Od 1 000 EUR/mesiacmesačná odmena 1000 € alebo provízie (záleží, ktorá suma bude vyššia)

Náplň práce

Rád pomáhaš druhým? Baví ťa komunikácia prostredníctvom moderných technológií? Máš obchodný talent?

Ak áno, Tvojou úlohou bude:

  • spracovávanie rozsiahlych zdrojov interných databáz
  • spracovanie on-line dopytov
  • správa prichádzajúcej obchodnej linky, pasív
  • komunikácia s aktívnymi klientmi ASP
  • správa existujúceho portfólia, starostlivosť o klienta
  • ponuka najnovších produktov v rámci komplexného zabezpečenia klientov
  • online (bezpodpisové) spracovanie zmlúv
  • administratíva spojená s uzatváraním poistných zmlúv

Požiadavky na kandidáta

  • ukončené SŠ/VŠ vzdelanie
  • dobrá znalosť práce s PC (MS Office)
  • skúsenosti v oblasti telefonickej komunikácie s klientom sú výhodou
  • znalosť poistných produktov je vítaná, nie je však podmienkou
  • výborné komunikačné zručnosti
  • orientácia na predaj, predajné zručnosti
  • schopnosť aktívne počúvať
  • schopnosť samostatne riešiť požiadavky klienta

Čo ponúkame

  • mesačná odmena 1000 € alebo provízie (záleží, ktorá suma bude vyššia)
  • veľmi atraktívny provízny a bonusový systém
  • práca na Zmluvu o obchodnom zastúpení
  • zázemie najväčšej poisťovne na Slovensku
  • príjemné pracovné prostredie, preferujeme Home Office
  • flexibilná pracovná doba
  • rozvoj svojej osobnosti v oblasti financií a komunikačných zručností
  • možnosť sebarealizácie
  • zľava na produkty poistenia
  • kariérny rast
  • možnosť pasívného príjmu

Informácie pre uchádzača

Ak Ťa naša ponuka zaujala, prihlás sa prosím kliknutím na "Odpovedať" a pripojením Tvojho profesijného životopisu.

Miesto výkonu práce počas zaškoľovania je v Bratislave. Následne môžeš zostať pracovať v Bratislave, alebo ak si z oblasti Malaciek, Pezinku, Nitry, Trnavy, Senice, Galanty, Dunajskej Stredy, Komárna, Trenčína a nebaví Ťa dochádzanie, môžeš pracovať na Home Office a do Bratislavy dochádzať len v prípade potrebných spoločných stretnutí.

Allianz sa ako zamestnávateľ riadi princípom rovnosti príležitostí a preto privíta všetky žiadosti o zamestnanie bez ohľadu na rasový alebo etnický pôvod, národnosť, vek, náboženské alebo iné presvedčenia, zdravotné postihnutie či sexuálnu orientáciu.

Allianz – Slovenská poisťovňa, a. s., vznikla v roku 2003 zlúčením dvoch samostatných subjektov - Allianz poisťovne, a. s. a Slovenskej poisťovne, a. s.. Ako univerzálna komerčná poisťovňa je dlhodobo jednoznačným lídrom na slovenskom poistnom trhu. Viac ako 850 zamestnancov a 2500 obchodných zástupcov na Slovensku sa stará o vývoj, zlepšovanie a predaj kvalitných poistných produktov a služieb v oblastiach životného a úrazového poistenia, poistenia privátneho majetku a motorových vozidiel, poistenia zodpovednosti a tiež v oblasti poistenia priemyslu a podnikateľov. Od marca 2006 je súčasťou siete prvej európskej spoločnosti Allianz Sociates Europea (SE), ktorá má v regióne strednej Európy viac ako dva milióny klientov. Od roku 2021 je hrdým celosvetovým olympijským a paralympijským partnerom ako oficiálny poisťovací partner.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poisťovníctvo

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Janka Matisková
Tel.: +421918971093
E-mail: poslať životopis