Špecialista finančných trhov / Treasury Specialist

Miesto práce
Dostojevského rad 4, Bratislava
Termín nástupu
01.02.2021
Od 1 600 EUR/mesiacv závislosti od skúseností a stupňa odbornosti kandidáta

Náplň práce

  • realizácia nákupu a predaja cenných papierov
  •  investovanie finančných prostriedkov v mene poistených
  •  analyzovanie investičných príležitostí a kreditného rizika obchodných partnerov
  •  monitorovanie diania na finančných trhoch, vypracovávanie komentárov k dianiu na finančných trhoch
  •  zabezpečovanie činností spojených s cash manažmentom
  •  vykonávanie platobného styku
  •  vykonávanie evidencie uzatvorených transakcií v systéme SAP vrátane zabezpečenia SPPI testu
  • evidencia a pravidelná aktualizácia internej dokumentácie a zmluvnej dokumentácie s protistranami

Požiadavky na kandidáta

  • VŠ vzdelanie ekonomické II. stupňa
  • 3 roky praxe v oblasti finančných investícií (v oblasti poisťovníctva výhodou)
  • pokročilá znalosť práce s MS Office (Excel, PowerPoint, Word)
  • znalosť práce s Bloomberg Terminal a SAP
  • plynulá znalosť anglického jazyka na úrovni B2
  • analytické myslenie, zmysel pre detail
  • ochota neustále sa zlepšovať, aktívny a inovatívny prístup
  • samostatnosť

Čo ponúkame

  • výkonnostné bonusy vyplácané 2x ročne (každý až do výšky mesačného platu)
  • príspevok na firemné životné poistenie a zvýhodnené tarify na vybrané poistné produkty do výšky 50 %
  • príspevok na zdravotnú starostlivosť, resp. príspevok zamestnávateľa na relaxačné pobyty nad rámec zákona
  • firemné víkendové akcie (Letné športové hry, Stretnutie turistov, Antistress víkend, Deň detí, Mikuláš)
  • príspevok na stravovanie zamestnancov poskytovaný nad rámec zákona
  • atraktívne možnosti vzdelávania a osobného rastu
  • príspevok na Multisport kartu, resp. príspevok na letné tábory pre deti
  • programy a prednášky odborníkov zamerané na podporu zdravého životného štýlu
  • flexibilný pracovný čas
  • home office alebo telepráca

    Informácie pre uchádzača

    Ak Vás naša ponuka zaujala, prihláste sa prosím do uvedeného výberového konania kliknutím na "Odpovedať" a pripojením Vášho profesijného životopisu.

    Allianz – Slovenská poisťovňa, a. s., vznikla v roku 2003 zlúčením dvoch samostatných subjektov - Allianz poisťovne, a. s. a Slovenskej poisťovne, a. s.. Ako univerzálna komerčná poisťovňa je dlhodobo jednoznačným lídrom na slovenskom poistnom trhu. Viac ako 850 zamestnancov a 2500 obchodných zástupcov na Slovensku sa stará o vývoj, zlepšovanie a predaj kvalitných poistných produktov a služieb v oblastiach životného a úrazového poistenia, poistenia privátneho majetku a motorových vozidiel, poistenia zodpovednosti a tiež v oblasti poistenia priemyslu a podnikateľov. Od marca 2006 je súčasťou siete prvej európskej spoločnosti Allianz Sociates Europea (SE), ktorá má v regióne strednej Európy viac ako dva milióny klientov. Od roku 2021 je hrdým celosvetovým olympijským a paralympijským partnerom ako oficiálny poisťovací partner.

    Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

    Poisťovníctvo

    Kontakt

    Kontaktná osoba: Mgr. Barbora Avci
    E-mail: poslať životopis