Špecialista retenčno - obchodného tímu

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Dohodou

Náplň práce

Rád pomáhaš druhým? Baví ťa komunikácia prostredníctvom moderných technológií? Máš obchodný talent?

Ak áno, Tvojou úlohou bude:

  • komunikácia s klientmi ASP a aktualizácia ich poistných zmlúv
  • správa už existujúceho portfólia
  • ponuka najnovších produktov v rámci komplexného zabezpečenia klientov
  • spracovanie zmlúv prostredníctvom elektronickej komunikácie

Požiadavky na kandidáta

  • ukončené SŠ vzdelanie s maturitou
  • dobrá znalosť práce s PC (MS Office)
  • skúsenosti v oblasti telefonickej komunikácie s klientom sú výhodou
  • znalosť poistných produktov je vítaná, nie je však podmienkou
  • výborné komunikačné zručnosti
  • orientácia na predaj, predajné zručnosti
  • schopnosť aktívne počúvať
  • schopnosť samostatne riešiť požiadavky klienta

Čo ponúkame

  • mesačná odmena 1000 € + provízie
  • atraktívny provízny a bonusový systém
  • práca na Zmluvu o obchodnom zastúpení
  • zázemie najväčšej poisťovne na Slovensku
  • príjemné pracovné prostredie, po zaučení možnosť home office
  • flexibilná pracovná doba
  • rozvoj svojej osobnosti v oblasti financií a komunikačných zručností
  • možnosť sebarealizácie

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

mesačná odmena 1000 € + provízie

Informácie pre uchádzača

Ak Ťa naša ponuka zaujala, prihlás sa prosím kliknutím na "Odpovedať" a pripojením Tvojho profesijného životopisu.

Miesto výkonu práce počas zaškoľovania je v Bratislave. Následne môžeš zostať pracovať v Bratislave, alebo ak si z oblasti Malaciek, Pezinku, Nitry, Trnavy, Senice, Galanty, Dunajskej Stredy, Komárna, Trenčína a nebaví Ťa dochádzanie, môžeš pracovať v našej kancelárii v tvojom meste alebo na home office a do Bratislavy dochádzať len v prípade potrebných spoločných stretnutí.

Allianz – Slovenská poisťovňa, a. s., vznikla v roku 2003 zlúčením dvoch samostatných subjektov - Allianz poisťovne, a. s. a Slovenskej poisťovne, a. s. Ako univerzálna komerčná poisťovňa je dlhodobo jednoznačným lídrom na slovenskom poistnom trhu. Viac ako 1300 zamestnancov a 3100 obchodných zástupcov na Slovensku sa stará o vývoj, zlepšovanie a predaj kvalitných poistných produktov a služieb v oblastiach životného a úrazového poistenia, poistenia privátneho majetku a motorových vozidiel, poistenia zodpovednosti a tiež v oblasti poistenia priemyslu a podnikateľov. Od marca 2006 je súčasťou siete prvej európskej spoločnosti Allianz Sociates Europea (SE), ktorá má v regióne strednej Európy viac ako dva milióny klientov.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poisťovníctvo

Adresa spoločnosti

Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s.
Dostojevského rad č. 4
815 74 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Janka Matisková
Tel.: +421918971093
E-mail: poslať životopis
ID: 3784745   Dátum zverejnenia: 11.10.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   mesačná odmena 1000 € + provízie