Oblastný riaditeľ - Rimavská Sobota

Miesto práce
Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
nadštandardný príjem

Náplň práce

Máte skúsenosti s vedením tímu?

Máte záujem sa kariérne posúvať?

Páči sa vám, keď váš zárobok závisí priamo od vášho výkonu?

Ak je Vašou odpoveďou áno – hľadáme práve Vás!

Vašou náplňou práce bude:

  • riadenie 4 manažérskych skupín
  • plnenie obchodných a personálnych plánov
  • rozvoj zvereného tímu v oblasti poistných aj bankových produktov
  • nábor a výber finančných konzultantov do svojho tímu
  • monitoring a zodpovednosť za obchodné výsledky skupiny
  • vedenie porád a podpora finančných agentov
  • adaptácia, vedenie a motivácia manažérov a finančných agentov
  • aktívna účasť na firemných vzdelávacích a rozvojových školeniach

Požiadavky na kandidáta

  • prax vo vedení existujúceho tímu obchodníkov
  • prax v oblasti finančníctva alebo bankovníctva, výhodou min. 2 roky
  • schopnosť motivovať a viesť tím
  • pozitívna energia a chuť posúvať veci dopredu
  • organizačné schopnosti, orientácia na výsledky a efektivitu
  • spoľahlivosť
  • komunikatívnosť
  • znalosť finančného sektora
  • náborové a adaptačné zručnosti

Čo ponúkame

  • atraktívna podpora pri budovaní svojej kariéry
  • atraktívny provízny systém odmeňovania, ktorý vám poskytne možnosti nadštandardného zárobku
  • príspevok zamestnávateľa na firemné životné poistenie a špeciálne zľavy na vybrané poistné produkty
  • zázemie úspešnej a silnej medzinárodnej spoločnosti
  • príjemné pracovné prostredie
  • moderný systém vzdelávania podporujúci osobný a kariérny rast
  • podporu pri nábore a výbere vhodných kandidátov
  • zaujímavé finančné ohodnotenie
  • pracovný kolektív profesionálov

Informácie pre uchádzača

Ak Vás naša ponuka zaujala, prihláste sa prosím do uvedeného výberového konania kliknutím na "Odpovedať" a pripojením Vášho profesijného životopisu.

Allianz – Slovenská poisťovňa, a. s., vznikla v roku 2003 zlúčením dvoch samostatných subjektov - Allianz poisťovne, a. s. a Slovenskej poisťovne, a. s.. Ako univerzálna komerčná poisťovňa je dlhodobo jednoznačným lídrom na slovenskom poistnom trhu. Viac ako 850 zamestnancov a 2500 obchodných zástupcov na Slovensku sa stará o vývoj, zlepšovanie a predaj kvalitných poistných produktov a služieb v oblastiach životného a úrazového poistenia, poistenia privátneho majetku a motorových vozidiel, poistenia zodpovednosti a tiež v oblasti poistenia priemyslu a podnikateľov. Od marca 2006 je súčasťou siete prvej európskej spoločnosti Allianz Sociates Europea (SE), ktorá má v regióne strednej Európy viac ako dva milióny klientov. Od roku 2021 je hrdým celosvetovým olympijským a paralympijským partnerom ako oficiálny poisťovací partner.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poisťovníctvo

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Janka Matisková
Tel.: +421918971093
E-mail: poslať životopis
ID: 3773550  Dátum zverejnenia: 27.9.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nadštandardný príjem