Finančný konzultant telefonického predaja - Komárno

Miesto práce
Župná 14, Komárno
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
mesačná odmena 1000 € + provízie

Náplň práce

Baví ťa komunikácia s klientom? Rád predávaš? Potom do tímu finančných konzultantov telefonického predaja hľadáme práve Teba. Tvojou náplňou práce bude:

  • vypracovanie telefonických ponúk poistenia pre klientov
  • uzatváranie zmlúv poistenia pre klientov cez telefón
  • aktívne oslovovanie klientov s ponukou poistenia
  • profesionálny a kvalitný servis pre klientov

Požiadavky na kandidáta

  • ukončené SŠ vzdelanie s maturitou
  • dobrá znalosť práce s PC (MS Office)
  • znalosť maďarského a anglického jazyka je výhodou
  • výborné komunikačné zručnosti
  • orientácia na predaj, predajné zručnosti
  • schopnosť samostatne riešiť požiadavky klienta

Čo ponúkame

  • mesačná odmena 1000 € + provízie
  • atraktívny provízny systém, ktorý Ti poskytne možnosti nadštandardného zárobku
  • prácu na Zmluvu o obchodnom zastúpení
  • zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • príjemné pracovné prostredie
  • možnosť sebarealizácie

Informácie pre uchádzača

Ak Ťa naša ponuka zaujala, prihlás sa prosím kliknutím na "Odpovedať" a pripojením Tvojho profesijného životopisu.

Allianz – Slovenská poisťovňa, a. s., vznikla v roku 2003 zlúčením dvoch samostatných subjektov - Allianz poisťovne, a. s. a Slovenskej poisťovne, a. s.. Ako univerzálna komerčná poisťovňa je dlhodobo jednoznačným lídrom na slovenskom poistnom trhu. Viac ako 850 zamestnancov a 2500 obchodných zástupcov na Slovensku sa stará o vývoj, zlepšovanie a predaj kvalitných poistných produktov a služieb v oblastiach životného a úrazového poistenia, poistenia privátneho majetku a motorových vozidiel, poistenia zodpovednosti a tiež v oblasti poistenia priemyslu a podnikateľov. Od marca 2006 je súčasťou siete prvej európskej spoločnosti Allianz Sociates Europea (SE), ktorá má v regióne strednej Európy viac ako dva milióny klientov. Od roku 2021 je hrdým celosvetovým olympijským a paralympijským partnerom ako oficiálny poisťovací partner.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poisťovníctvo

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Janka Matisková
Tel.: +421918971093
E-mail: poslať životopis
ID: 3701463  Dátum zverejnenia: 24.6.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: mesačná odmena 1000 € + provízie