Špecialista komunikácie a vizualizácie pre internú sieť

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Náplň práce:

  • vytvára stratégiu a náplň komunikácie pre internú sieť
  • budovanie a šírenie firemnej kultúry v internej sieti
  • tvorba „PR“ aktivít zameraných na podporu obchodu,
  • nové trendy v komunikácia a odovzdávaní informácii
  • riadenie interných médií
  • sociálne siete
  • participuje na fórach, konferenciách, kde prezentuje spoločnosť;
  • buduje značku spoločnosti a podporuje jej komunikáciu prostredníctvom vizuálnej identity
  • príprava a návrh textov propagačných materiálov a článkov
  • komunikácia s reklamnou agentúrou (formulácia zadaní, korektúry, grafické vizualizácie)
  • implementácia a dodržiavanie korporátneho design manuálu

Požiadavky na kandidáta:

  • vysokoškolské vzdelanie I. alebo II. alebo III. stupňa so zameraním na masmediálne štúdiá alebo humanitné zameranie
  • požadovaná prax na podobnej pozícii min. 3 roky
  • výborná znalosť MS office
  • anglický jazyk min. B2
  • vodičský preukaz skupiny B
  • profesionálne a reprezentatívne vystupovanie
  • komunikatívnosť, zodpovednosť a precíznosť
  • samostatnosť, flexibilita a organizačné schopnosti
  • schopnosť tímovej práce, zvládanie stresových situácií
  • tvorivosť a analytické myslenie
  • vynikajúce schopnosti písomnej a verbálnej komunikácie

Termín nástupu:

napr. 1.8. 2018 alebo dohodou

Čo ponúkame:

finančné ohodnotenie od 1500 € mesačne brutto
výkonnostné bonusy vyplácané 2x ročne (každý až do výšky mesačného platu)
podiel na hospodárskych výsledkoch spoločnosti (až do výšky mesačného platu)
príspevok zamestnávateľa na firemné životné poistenie a domáce tarify na vybrané poistné produkty do výšky 50%
príspevok na zdravotnú starostlivosť
relaxačno-rehabilitačné pobyty hradené zamestnávateľom spojené s čerpaním 3 dní voľna navyše
firemné víkendové akcie (Letné športové hry, Stretnutie turistov, Antistress víkend, Deň detí, Mikuláš)

Miesto výkonu práce:

Bratislava

Informácie pre uchádzača:

Ak Vás naša ponuka zaujala, prihláste sa prosím do uvedeného výberového konania kliknutím na "Odpovedať" a pripojením Vášho životopisu v slovenskom jazyku spolu s motivačným listom do 27.7.2018.

Allianz – Slovenská poisťovňa, a. s., vznikla v roku 2003 zlúčením dvoch samostatných subjektov - Allianz poisťovne, a. s. a Slovenskej poisťovne, a. s. Ako univerzálna komerčná poisťovňa je dlhodobo jednoznačným lídrom na slovenskom poistnom trhu. Viac ako 1500 zamestnancov a 3500 obchodných zástupcov na Slovensku sa stará o vývoj, zlepšovanie a predaj kvalitných poistných produktov a služieb v oblastiach životného a úrazového poistenia, poistenia privátneho majetku a motorových vozidiel, poistenia zodpovednosti a tiež v oblasti poistenia priemyslu a podnikateľov. Od marca 2006 je súčasťou siete prvej európskej spoločnosti Allianz Sociates Europea (SE), ktorá má v regióne strednej Európy viac ako dva milióny klientov.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poisťovníctvo

Adresa spoločnosti

Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s.
Dostojevského rad č. 4
815 74 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Barbora Andrejuvová
E-mail: poslať životopis
ID: 3448319   Dátum zverejnenia: 13.7.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.