Recepčný/Recepčná - brigáda

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž

Náplň práce

Náplň práce:

  • evidencia a usmerňovanie prichádzajúcich návštevníkov
  • doprovod návštevníkov po budove spoločnosti
  • poskytovanie informácií návštevníkom
  • komunikácia so zamestnancami
  • preberanie a prepájanie telefonických hovorov
  • udržiavanie priestorov recepcie

Požiadavky na kandidáta:

  • pozícia vhodná pre študentov vysokých škôl
  • znalosť anglického jazyka, ďalší jazyk výhodou
  • zodpovedný prístup k práci, príjemné vystupovanie
  • samostatnosť, spoľahlivosť

Termín nástupu:

ihneď

Iné výhody:

  • perspektíva a stabilita spoločnosti
  • možnosť prispôsobenia pracovného času

Ponúkaná mzda 3€/hod
Pracovná doba: pondelok - štvrtok, 7:45 - 15:45, v rámci tohto času možnosť prispôsobiť si pracovné zmeny

Upresnenie miesta výkonu práce:

Bratislava, Račianska 62 alebo Dostojevského rad 4

Informácie pre uchádzača:

Ak Vás naša ponuka zaujala, prihláste sa prosím do uvedeného výberového konania kliknutím na "Odpovedať" a pripojením Vášho profesijného životopisu a motivačného listu najneskôr do 25.09.2017.

Allianz – Slovenská poisťovňa, a. s., vznikla v roku 2003 zlúčením dvoch samostatných subjektov - Allianz poisťovne, a. s. a Slovenskej poisťovne, a. s.. Ako univerzálna komerčná poisťovňa je dlhodobo jednoznačným lídrom na slovenskom poistnom trhu. Viac ako 850 zamestnancov a 2500 obchodných zástupcov na Slovensku sa stará o vývoj, zlepšovanie a predaj kvalitných poistných produktov a služieb v oblastiach životného a úrazového poistenia, poistenia privátneho majetku a motorových vozidiel, poistenia zodpovednosti a tiež v oblasti poistenia priemyslu a podnikateľov. Od marca 2006 je súčasťou siete prvej európskej spoločnosti Allianz Sociates Europea (SE), ktorá má v regióne strednej Európy viac ako dva milióny klientov. Od roku 2021 je hrdým celosvetovým olympijským a paralympijským partnerom ako oficiálny poisťovací partner.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poisťovníctvo

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Barbora Avci
E-mail: poslať životopis
ID: 3191282  Dátum zverejnenia: 19.9.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.