Asistentka/asistent predaja BIO obchodu značky Biorganic Bratislava

allexx, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.09.2023
950 - 1 250 EUR/mesiacmzdové ohodnotenie závisí od skúseností , k základnej hrubej mzde sú počítané príplatky za soboty a nedele, bonus za dochádzku, po skúšobnej dobe osobné ohodnotenie, súťaže, motivačná zložka mzdy, všetko je na páske a platia sa z toho odvody a povinné platby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do prevádzok bio organic, ktoré sa zaoberajú predajom BIO potravín, špeciálnych diétnych potravín a zdravej výživy v nákupných centrách v Bratislave - Nivy a Bory Mall hľadáme asistentky predaja zdravej výživy a BIO potravín. Náplň práce: práca s hotovosťou a pokladňou, príjem tovaru, kontrola exspirácií, dokladanie tovaru, komunikácia so zákazníkom, objednávanie tovaru, ochutnávky. Pracuje sa krátky a dlhý týždeň, na 12tky. Každého, kto má vzťah k zdravému životnému štýlu uvítame. Jedná sa o samostatnú prácu v predajni so zaujímavým a užitočným tovarom

možnosť zvýhodneného nákupu na zamestnanecké karty
príspevok na stravné z hodnoty 6,4 EUR
príjemné pracovné prostredie
preplatenie zdravotnej obuvi
vianočné odmeny
osobné ohodnotenie
vzdelávanie v obore
darčeky na meniny, mdž
príspevok za dochádzku 20EUR mesačne
práca na zmluvu na hlavný pracovný pomer na dobu neurčitú
práca v stabilnej spoločnosti
čisté prostredie
súťaže na predajniach
investícia do vzdelania, možnosť ochutnávok, školení

prosím o poslanie profesného životopisu s uvedením, do ktorej prevádzky máte záujem nastúpiť a následne bude výberové konanie priamo na konkrétnej predajni

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

záujem o zdravú výživu a BIO potraviny výhodou
ochota vzdelávať sa
samostatnosť
príjemné vystupovanie
komunikatívnosť a loajalita

veľkoobchod a maloobchod so zdravou výživou, čajmi, bezlepkovými výrobkami, maloobchod so zdravou výživou, čajmi, bezlepkovými výrobkami a BIO produktami

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3540478  Dátum zverejnenia: 31.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac