Reagujte bez životopisu

Stavebný robotník - Pracujte na zaujímavých projektoch a rozvíjajte svoje zručnosti s nami

ALLESMONT s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou na základe osobného pohovoru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Stavebné práce na zaujímavých projektoch
  • Diamantové rezanie a jadrové vŕtanie prestupov v stavebných konštrukciách
  • Zosilňovanie stavebných konštrukcií uhlíkovými lamelami, chemické kotvenie a pod.
  • Práca s moderným vybavením a nástrojmi
  • Rozvíjanie svojich zručností a znalostí
  • Typický deň zahŕňa vykonávanie rôznych stavebných prác, ako napríklad obsluha diamantových strojov (jadrové vŕtačky, stenové a lanové píly ). Ďalej zosilňovanie stavebných konštrukcií uhlíkovými lamelami a chemické kotvenie. Pracujeme v tíme a spolupracujeme s ostatnými odborníkmi na projekte.
  • Typická pracovná doba je 8 hodín denne, 5 dní v týždni. Pracujeme prevažne v ranných, ale aj v popoludňajších zmenách, v závislosti od požiadaviek projektu.

  • Získajte možnosť pracovať na zaujímavých a náročných projektoch.
  • Rozvíjajte  svoje zručnosti a získajte nové skúsenosti v oblasti špecialnych stavebných prác
  • Pracujte v tíme skúsených a zanietených odborníkov.
  • Máte možnosť pracovať na rôznych miestach v rámci Slovenska.
  • Zaručujeme pravidelný a férový plat a ďalšie benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

  • Základné znalosti v oblasti stavebníctva
  • Zručnosť s obsluhou stavebných nástrojov a strojov
  • Skúsenosti s ručnými prácami a prácou s materiálmi
  • Flexibilita, zodpovednosť a tímová spolupráca
  • Základná orientácia v technických výkresoch a plánoch
  • Pracovné nasadenie a chuť učiť sa nové veci

Spoločnosť ALLESMONT s.r.o. ponúka špeciálne diamantové práce v oblasti stavebníctva ako je jadrové vŕtanie otvorov do železobetónu, rezanie železobetónu a chemické kotvenie. Zabezpečujeme aj montáž uhlíkových lamiel. Naša spoločnosť je vybavená kvalitným strojným vybavením hlavne od značky HILTI, Husqvarna, Tyrolit a kvalitným personálnym obsadením.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Chladnúch
Tel.: +421911549559
E-mail: poslať životopis
ID: 4811902  Dátum zverejnenia: 19.4.2024