Poradíme Vám?

Zamestnanci do "Front Office" na luxusnú riečnu loď

All Tonow, s. r. o.

Miesto práce
Slovensko, Nemecko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
03/2022
Mzdové podmienky (brutto)
1 850 - 2 500 EUR/mesiac1850 € v čistom + osobné tipy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca recepčnej alebo nočného strážnika - "Front Office" na 5* riečnej lodi s aktívnou angličtinou v sezóne od marca 2022 do decembra resp. do začiatku nového roka 2023, plavby pre zahraničnú klientelu v rámci Európy.
Zmluva s francúzskou, alebo švajčiarskou spoločnosťou.

-Stabilné prostredie, profesionálny prístup, motivujúca mzda a zdokonalenie cudzieho jazyka.
-Ubytovanie aj stravu hradí zamestnávateľ.
-Sociálne výhody od zamestnávateľa, plne hradené odvody , ako aj poistenie.
Voľno 2 dni mesačne + 4 dni dovolenky, cca. 24 dní dovolenky počas sezóny. Dovolenka počas sezóny preplatená, Wifi, TV v kabíne, filmy, možnosť exkurzií s hosťami, športové masáže, kadernícke služby, ...

Informácie o výberovom konaní

Len seriózni záujemcovia, ktorí spĺňajú predpoklady.
Pracovné pohovory v anglickom jazyku budú prebiehať V PRIEBEHU DECEMBRA 2021 a druhé kolo 19.1.2022.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.1.2022 (ostáva ešte 33 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

All tonow s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť s licenciou dočasného zamestnávania, zaoberajúca sa sprostredkovaním práce pre uchádzačov o prácu v rámci Slovenska, ako aj v zahraničí.
Momentálne obsadzujeme pracovné pozície pre významnú lodnú spoločnosť poskytujúcu plavby na Rýne - Mohane - Dunaji.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

prax v 4*-5* prevádzke.

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-Spoľahlivosť.
-Zodpovednosť.
-Príjemné vystupovanie.

Stabilná spoločnosť pracujúca roky na slovenskom, rakúskom a nemeckom trhu avšak so slovenským manažmentom.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Kresáčová
E-mail: poslať životopis
ID: 3695574  Dátum zverejnenia: 3.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 850 EUR/mesiac