Reagujte bez životopisu

Pracovník SBS - Devínska Nová Ves

ALL SECURITY, s. r. o.

Miesto práce
Jána Jonáša 1 1/1, 841 07 Bratislava - Devínska Nová Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník SBS - Devínska Nová Ves:

Ponúkame voľné pracovné miesto pre šikovného a pracovitého bezpečnostného pracovníka SBS, ktorý sa pripojí k nášmu tímu na dohľad vo výrobnej hale. Tvojou hlavnou zodpovednosťou je ochrana majetku spoločnosti.

Čo očakávame od teba:

Minimálne základné skúsenosti v oblasti bezpečnostnej služby,
Schopnosť pracovať samostatne i v tíme a rýchlo reagovať na zmeny,
Vynikajúce komunikačné schopnosti a schopnosť efektívne riešiť konfliktné situácie,
Flexibilitu voči pracovnému času.

Čo ti môžeme ponúknuť:

Stabilnú zamestnanosť,
Možnosť osobného a profesijného rastu,
Zaujímavé finančné ohodnotenie a bonusové benefity,
Príležitosť pracovať v modernom výrobnom závode,

Požiadavky:

Čistý výpis z registra trestov,

V dobrej fyzickej kondícií,

Preukaz odbornej spôsobilosti SBS, alebo potvrdenie / osvedčenie o zaradení do kurzu.

Ak Vás táto pracovná pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis a my Vás budeme radi kontaktovať. Tešíme sa na spoluprácu!

- práca pre stabilnú medzinárodnú spoločnosť,
- možnosť kariérneho rastu,
- možnosť nadčasov,
- korektný prístup k zamestnancom,
- príspevok na stravovanie,
- príspevok na ubytovanie,
- príspevok na dopravu,
- výkonnostné príspevky na mesačnej, 1/2ročnej a ročnej báze,
- Vianočný príspevok.

Výberový proces začína reagovaním na pracovnú ponuku, kedy nám pošlete svoj životopis. Následne pokračuje jeho spracovaním a vyselektovaním vhodných uchádzačov.
Radi by sme poďakovali všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem o danú pracovnú ponuku.
Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov,.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Práca SBS,

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť, flexibilita, dobrý zdravotný stav / fyzická kondícia, preukaz odbornej spôsobilosti pre SBS. Vodičský preukaz výhodou.

Spoločnosť ALL SECURITY, s.r.o. pôsobí už viac ako 20 rokov na SR trhu v oblasti SECURITY & SAFETY so zameraním na komplexné riešenia zabezpečenia objektov, budov pre ochranu majetku a osôb a ďalšie ich technické vybavenie, vrátane inteligentných inštalácií.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4737440  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac