Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Servisný a montážny technik zabezpečovacích systémov (EZS, EPS, CCTV)

ALL SECURITY, s. r. o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 450 EUR/mesiacPo skúšobnej dobe: jednorazový náborový príspevok 500€ + mesačné výkonnostné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte radi nové technológie?
Baví Vás práca s ľuďmi, ale nerád pracujete s papiermi?
Chcete robiť v kolektíve, ktorý vás vždy podrží?

Potom ste ten správny človek pre nás.

Čo bude Vašou hlavnou náplňou práce:
• výkon servisu v oblasti slaboprúdových systémov pre integrované bezpečnostné systémy (EPS,EZS,CCTV)
• vedenie agendy zákaziek, komunikácia so zákazníkmi, oceňovanie servisných a projektových činností;
• servis a montáž bezpečnostných systémov
• SW úpravy a zmeny v aplikáciách systémov;
• návrhy a opatrenie pre zákazníkov;
• navrhovanie optimálnych riešení bezpečnostných systémov;
• riešenie havarijných situácií;
• technické poradenstvo pre zákazníkov a poskytovanie informácií servisného charakteru;
• realizácia servisných prác v zmysle servisných plánov a operatívnych zásahov.

Pre nového kolegu máme pripravenú adaptáciu zo stany nadriadeného aj kolegov, ktorí budú nápomocní tak v úvode ako aj po úspešnom ukončení zaškoľovania.

Na tejto pozícii sa najlepšie uplatní skúsený technik, ktorý má prax v práci so zabezpečovacími systémami. Nevyhnutnou zručnosťou je práca s počítačom a technológiami a osvedčenie vyhláška, minimálne §21.

-práca v stabilnej spoločnosti s rodinným zázemím
-skvelý kolektív, na ktorý sa môžete spoľahnúť
-služobný telefón, auto, notebook
-pracovné oblečenie a všetky potrebné osobné ochranné pomôcky už odo dňa nástupu
-kvalitné pracovné náradie
-zaškolenie a možnosť pravidelne si dopĺňať kvalifikáciu
-extra finančné odmeny (koncoročné + za pochvalu od zákazníka + za novú zákazku + iné)

Ostatné benefity budú prezentované kandidátom na osobnom stretnutí.

Pohovor bude dohodnutý telefonicky a konať sa bude v priestoroch spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
Vyhláška 508/2009 Zb.z. §21 - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Na tejto pozícii sa najlepšie uplatní kandidát ktorý:
-má min. SŠ vzdelanie elektrotechnického zamerania
-rád pracuje s novými technológiami
-aktívne používa PC, tablet alebo iné technické zariadenia
-je technický zdatný a samostatne rozmýšľajúci
-je komunikatívny, reprezentatívny, zodpovedný a spoľahlivý
-je kolegiálny, priateľský a otvorený

Požadujeme:
- bezúhonnosť dokladovanú odpisom z registra trestov
- osvedčenie na vykonávanie činnosti na technickom zariadení elektrickom podľa vyhlášky MPSVR SR č. 508/2009 Z.z., minimálne §21

Spoločnosť ALL SECURITY, s.r.o. pôsobí už viac ako 20 rokov na SR trhu v oblasti SECURITY & SAFETY so zameraním na komplexné riešenia zabezpečenia objektov, budov pre ochranu majetku a osôb a ďalšie ich technické vybavenie, vrátane inteligentných inštalácií.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4524313  Dátum zverejnenia: 7.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 450 EUR/mesiac