Hľadám Sales Partnera

ALL Natural s.r.o.

Miesto práce
Štvrtok na Ostrove
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
750 - 3 000 EUR/mesiacviac info na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadanie obchodných príležitostí

• Poskytovanie poradenstva pri výbere vhodného riešenia v závislosti od definovaných požiadaviek a potrieb zákazníkov
• Otváranie komunikácie s potenciálnymi obchodnými partnermi
• Budovanie databázy kontaktov
• Komunikácia a budovanie vzťahov s klientmi
• denný reporting
•Konzultant je zodpovedný za získavanie a starostlivosť o zákazníkov.
•Konzultant je tiež zodpovedný za prípravu a realizáciu rozvojových projektov v predajných organizáciách, ako aj vlastný rozvoj v oblastiach, ktoré súvisia s jeho prácou (najnovšie poznatky z oblasti predaja a jeho riadenia, poznanie rôznych segmentov pôsobenia zákazníkov, atď.).
- Práca vyžaduje niekedy aj cestovanie
- každodenná komunkácia s novými zákzníkmi
- riešenie objednávok
- riešenie problémov pri objednávkach, v sklade (nie osobne) ale cez mail

-Fixná + vysoká variabilná zložka platu bez hornej hranice na základe dosiahnutých výsledkov
- profesionálne zaškolenie a podpora
- prístup k najnovšiemu know-how v oblasti riadenia predaja
- odmeňovanie podľa výsledkov
- možná práca z domu
- firemný mobil

Informácie o výberovom konaní

---Prosím zasielať CV z okolia BA , DS---

Pošlite nám svoj profesionálny životopis a tiež dôvody, prečo sa považujete za vhodného kandidáta pre spoločnosť ALL Natural s.r.o.Ak nás zaujmete, o ďalších krokoch Vás budeme informovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

predaj, komunikácia,

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Maďarský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

aktívny predaj / získavanie zákazníkov / riadenie predaja

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Ste obchodník a baví Vás predávať?
- Chcete sa podeliť so svojimi skúsenosťami obchodníka?

- komunikačné schopnosti
- cieľová orientácia - chuť prinášať výsledky, vyhrávať a nevzdať sa pri neúspechu
- dôslednosť - schopnosť dotiahnuť veci do konca
- Schopnosť predať sa
- Schopnosť nadväzovať nové kontakty
- Samostatnosť pri riešení úloh
- Zodpovednosť

Sme firma zaoberajúca sa so zdravotným životným štýlom.

Aktuálne máme eshop kde predávame oleje a výživové doplnky.
ID: 4183446  Dátum zverejnenia: 15.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac