Reagujte bez životopisu

Kuchár

ALL GUSTO s.r.o.

Miesto práce
Vinohradská 1810/127, Komjatice
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kuchár:
Pripravovanie všetkých ponúkaných jedál
Zodpovednosť za kvalitu pripravených pokrmov.
Dodržiavanie presne stanovených postupov prípravy jedál.
Dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a čistoty na pracovisku.
Podieľanie sa na príprave jedálneho lístka.
Organizovanie všetkých výrobných procesov prípravy jedál.
Kontrola kvality hotových jedál.
Sledovanie správnych skladových zásob základných surovín.
Aranžovanie pripravovaných pokrmov a kladenie vysokého dôrazu na estetickú stránku pokrmov

Práca v mladom kolektive a prijemnom prostredí, výhodné platobné podmienky, smeny sa robia podľa toho ako sa dohodnete, menu a la carte, pracovná doba od 10.00 do 21.30 cez tyzden, 22.30 piatok a sobota

Sme talianska pizzeria, reštaurácia L'Infinito ktorá sídli v Komjaticiach. Sme otvorení od roku 2017, sme tím mladých ľudí ktorých vedie majiteľ Talian, ktorý vyhral 2. Miesto na majstrovstvách sveta v robeni pizze. Robíme maximum pre to aby naši zákazníci boli vždy s našimi službami spokojní a našťastie mame pekne výsledky aj podľa recenzii.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Kuchar

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Očakávame od uchádzača hlavne spoľahlivosť, zručnosť, pracovitost,chut učiť sa nové veci, flexibilnost, nekonfliktnost, znalosť nových trendov v gastronomii

Sme talianska pizzeria - reštaurácia L'Infinito, ktorá sidli v Komjaticiach pripravujeme čisto talianske jedlá. Pizza, cestoviny, Risotto, šaláty, hlavne jedla, dezerty...špecializovaný sme hlavne na pizzu keďže majiteľ je vicemajster sveta V robení pizze. Hľadáme šikovných ľudí do nášho tímu. Tešíme sa na vás
ID: 4553071  Dátum zverejnenia: 5.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac