Chirurgicka sestra

All 4 Health

Miesto práce
M. Schneidera-Trnavského, Dúbravka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
28.07.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca zdravotnej sestry v chirurgickej ambulancii so zakrokovnou ( zameranu na vseobecnu chirurgiu a koloproktologiu)
a) vedenie dokumentácie o pacientoch
b) spolupráca s lekárom pri starostlivosti o pacienta
c) asistencia pri lekárskom vyšetrení
d) príprava a sterilizácia vyšetrovacích nástrojov a zdravotníckeho materiálu
e) aplikácia liečiv formou injekcii i.m, i.v, formou infúzií
f) samostatné terapeutické postupy poskytované na základe odporúčania lekára
g) samostatné vyšetrenie pacienta na základe odporúčania lekára
h) administratívna práca spojená s prácou zdravotnej sestry (objednávanie pacientov, zapisovanie zdravotnej dokumentácie, platby .......)
i) dezinfekcia pracovných plôch v priestoroch ambulancie

Pri osobnom pohovore

Praca v chirurgickom zariadeni britskeho typu ( prve na Slovensku)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Chirurgia, koloproktologia

Novootvorene chirurgicke zariadenie so zakrokovnou a s pozakrokovou miestnostou - so zameranim na vseobecnu chirurgiu a koloproktologiu - zariadenie britskeho typu prve na Slovensku.
ID: 4127928  Dátum zverejnenia: 22.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac