Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Murár

Alkon SV, s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
816 EUR/mesiacprémie, odmeny a doplatky za prácu na výkon

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Betonárske práce
- základy, základové dosky, vence, preklady
Murárske práce
- murovanie nosného a priečkového muriva
- úprava povrchov stien a stropov ( prednástrek a penetrácia podkladov, omietky, sklotextilná mriežka, osadenie rohových, okenných, dilatačných a iných profilov)
- montáž obkladov a dlažieb
potery a nivelačné stierky
- osadzovanie obrubníkov a zámkovej dlažby vrátane prípravy podkladov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme regionálna stavebná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou. Zameriavame sa na pozemné stavby. Naše referenčné stavby máme v okresoch SNV, Kežmarku, Poprade, Vysokých Tatrách. Staviame s tradíciou a staviame pre ľudí.......

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4597611  Dátum zverejnenia: 8.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 816 EUR/mesiac