Vodič kamionu s klanicovým návesom na dovoz dreva z CZ do SK

ALKIN, s.r.o.

Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiacv čistom 1500 až 2000 eur mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dovoz dreva - guľatiny rôznych rozmerov 2m, 3m, dĺžky z CZ zo lesných skládok do píl SK. Vozidlo Volvo FH500 automat + klanicový náves Zaslaw. Jazdenie od nedele večera do piatku obeda, víkendy sú voľné. Znalosť dopravy dreva je potrebná. Cúvanie otáčanie sa s autom na lesných skládkach. Asistencia a posúvanie klaníc v prípade zmeny dĺžok. Cez týždeň sa spí v kabíne v aute na víkendy sa chodí domov. Nakladá sa do celkovej hmotnosti súpravy 40t.

Voľné miesto 1 vodič kamiónu na dovoz dreva klanicovým návesom aktuálne od 14.1.2020.

Jazdenie na otočky VÍKENDY DOMA jazdenie destinácii z CZ do SK. Orientačný plat v čistom cca 1500 až 2100 eur.

Výhody:
1. PRIDELENÉ VOZIDLO VODIČOVI.
2. Kvalitné vozidlá VOLVO a klanicový náves Zaslaw
3. SERVISNA zmluva na každé vozidlo, tj predplatený servis v autorizovaných servisoch
4. Super výbava vozidla, nezávislá klíma, chladnička, navigácie palivové karty SHELL, automatické mýtne jednotky.
5. Pravidelné výplaty bez meškania. Platené pracovné dovolenky.
6. Jazdíme JEDNO OSÁDKY.
7. Pravidelne a rovnaké prepravy, jedna nakládka jedna vykládka
8. Rôzne príplatky a odmeny za jazdenie
9. Vianočné a veľkonočné PREMIE

Životopisy a žiadosti zasielajte mailom na uvedenú adresu [email protected]
prosím volajte len vodiči s pracou s klanicovým návesom.
Budeme kontaktovať uchádzačov, ktorí splňajú predpoklady pre vodiča kamióna na dovoz guľatiny.

Žiadosti prosím posielajte na emailovú adresu: [email protected], alebo zavolajte na tč: +421915906322

Osobný pohovor je možné následne dohodnúť e-mailom, alebo telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

E

Prax na pozícii/v oblasti

vodič kamióna s klanicovým návesom

Počet rokov praxe

3

Hľadáme uchádzačov, ktorí majú skúsenosti s nákladným vozidlom značky VOLVO a klanicovým návesom na dovoz dreva. Pre vodiča musí byť tato práca koníčkom. Je potrebná prax minmálne 3 roky na dovoz dreva - guľatiny roznych dĺžok a znalosť spravania sa auta na lesných skládkach. Nestojíme o to aby každý týžden niekto hlásil roztrhanú peneumatiku alebo sa prevrátil v lese či v zátačke po ceste ked pojde plne naložený.

Ďalšie požiadavky:
*dobrá orientácia v krajinách SK,CZ
* bezúhonnosť
* držiteľ digitálnej tachograf. karty vodiča
* držiteľ kvalifikačnej karty vodiča KKV
* platné psychotesty
* záujem o dlhodobú prácu na cestách
* vlastné osobné motorové vozidlo - je vždy výhodou
* vzdialenosť bydliska od sídla firmy do 100 km
* vítaný sú vodiči od Zvolena, bystrice či Lučenca

Silná stabilná a dynamická dopravná a špedičná spoločnosť s tradíciou od roku 1991. Vážime si dobrých vodičov ktorý majú radi svoju prácu vodiča MKD, prácu si vykonávajú zodpovedne, vedia sa postarať o svoje pridelené vozidlo a sú ústretoví k práci. Taktiež šikovných komunikatívnych dispečerov ktorých baví vyťažovanie a plánovanie vozidla.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3848127  Dátum zverejnenia: 14.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac