Vodič kamiónu víkendy doma, zvýšenie výplat o 10%, jazdenie na otočky SK-IT-AT, nástupný bonus!

ALKIN, s.r.o.

Michalská 477/1, 05918, Spišské Bystré, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Nemecko, Rakúsko, Francúzsko, Belgicko, Taliansko, Španielsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1500 - 2100 € v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie nákladného vozidla ťahača návesov v krajinách EU, zabezpečenie nakládky a vykládky tovaru, asistencia pri nakládke a vykládke tovaru, zabezpečenie potvrdenia dodacích, nakládkových a cmr listín, komunikácia a riadenie sa podľa pokynov nadriadeného dispečera, komunikácia so servisným technikom, udržanie vozidla v dobrom technickom stave, scanovanie a posielanie dodacích listov z konzoly vo vozidle

Voľné miesta vodič MKD, aktuálne od 3.4.2018

Nástupný BONUS pre hotového vodiča kamiónu, info telefonicky.

Jazdenie na točky VÍKENDY DOMA jazdenie destinácii SK-AT-IT-DE-PL-CZ-HU. Orientačný plat v čistom cca 1500 až 2100 eur. Tento typ je vhodný pre záujemcov z okolia Popradu.

Výhody:
1. PRIDELENÉ VOZIDLO VODIČOVI.
2. Kvalitné vozidlá VOLVO a MERCEDES všetko automaty všetko nové ročníky aut
3. SERVISNA zmluva na každé vozidlo
4. Zabezpečená doprava k vozidlu.
5. Super výbava vozidla, nezávislá klíma, chladnička, navigácie palivové karty SHELL, automatické mýtne jednotky.
6. Pravidelné výplaty bez meškania. Platené pracovné dovolenky.
7. Jazdíme JEDNO OSÁDKY.
8. Pravidelne a rovnaké prepravy, jedna nakládka jedna vykládka
9. Rôzne príplatky a odmeny za jazdenie
10. Vianočné a veľkonočné PREMIE

Žiadosti prosím posielajte na emailovú adresu: [email protected], alebo zavolajte na tč: +421918892599

Životopisy a žiadosti zasielajte mailom na uvedenú adresu [email protected]
Budeme kontaktovať uchádzačov, ktorí splňajú predpoklady pre vodiča MKD. Budeme sa snažiť odpovedať všetkým uchádzačom na ich zaslané žiadosti a životopisy.

Osobný pohovor je možné následne dohodnúť e-mailom, alebo telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

E

Prax na pozícii/v oblasti

vodič kamióna

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme uchádzačov, ktorí majú skúsenosti s nákladným vozidlom značky MERCEDES, DAF, VOLVO.
Vítaní sú vodiči, ktorí majú radi a vážia si pekné nákladné autá a vedia sa o nich postarať a práca je ich koníčkom.
Ďalšie požiadavky:
* bezúhonnosť
* držiteľ digitálnej tachograf. karty vodiča
* držiteľ kvalifikačnej karty vodiča KKV
* platné psychotesty
* záujem o dlhodobú prácu na cestách
* uchádzač nesmie mať zákaz vstupu do žiadnej z krajín EÚ
* vlastné osobné motorové vozidlo - je vždy výhodou
* vzdialenosť bydliska od sídla firmy do 150 km

Silná stabilná a dynamická dopravná a špedičná spoločnosť s tradíciou od roku 1991. Vážime si dobrých vodičov ktorý majú radi svoju prácu vodiča MKD, prácu si vykonávajú zodpovedne, vedia sa postarať o svoje pridelené vozidlo a sú ústretoví k práci. Taktiež šikovných komunikatívnych dispečerov ktorých baví vyťažovanie a plánovanie vozidla.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3337492  Dátum zverejnenia: 3.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 - 2100 € v čistom