Program ročnej platenej stáže Aliter inkubátor - HW junior dizajnér (elektronika, elektrotechnika)

Miesto práce
Mlynské nivy 71, Ružinov
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
800 EUR/mesiacpri plnom úväzku, v závislosti od individuálnych schopností a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zber a analýza požiadaviek, spracovanie systémových a technických špecifikácií
• Návrh a integrácia elektronických (HW) zariadení zahrňujúca napríklad zdroje, dátové zbernice, komunikačné rozhrania pre rádiové zariadenia a „embedded“ systémy s výkonnými procesorovými jednotkami, obvody ochrán, filtre a podobne
• Návrh obvodového zapojenia, výber vhodných komponentov, návrh viacvrstvových dosiek plošných spojov (Altium Designer), generovanie výrobných podkladov pre výrobu, prototypová realizácia a verifikácia
• Spracovanie a vedenie vývojovej dokumentácie
• Tvorba a riadenie výrobnej dokumentácie zahŕňajúca tvorbu technických výkresov elektronických zariadení, systémov, montážne, oživovacie a testovacie postupy
• Montáž a oživenie elektronických zariadení
• Testovanie a servisná podpora elektronických zariadení
• Spracovanie podkladov do projektovej dokumentácie
• Vypracovanie podrobnej technickej dokumentácie

Máš rád výzvy a chcel by si svoju kariéru odštartovať niekde, kde vedia ako rozpoznať a následne rozvíjať tvoj talent?

Ak si rádioamatér a elektrotechnik, zaujímaš sa o vojenskú elektroniku, informačnú a telekomunikačnú techniku a vieš navrhovať elektronické obvody a zariadenia, tak neváhaj a pošli nám svoj životopis.

Hľadáme stážistov, ktorí by počas dvanástich mesiacov robili na zaujímavých a jedinečných projektoch a dostanú priestor ukázať svoje zručnosti, vedomosti a záujmy. Práca je možná na plný alebo polovičný úväzok.

Sme integrátorom, vývojárom, výrobcom a konzultačnou spoločnosťou v oblasti informačných a komunikačných technológií, ktorá sa môže pýšiť stále rastúcim počtom kontraktov s NATO agentúrami a nadnárodnými spoločnosťami v oblasti leteckej a obrannej techniky, ako sú Airbus Defence and Space, BAE Systems a mnohé ďalšie.

Záujemcom ponúkame platenú ročnú stáž v dynamickom prostredí slovenskej firmy, ktorá svoje aktivity expanduje aj do zahraničia.

U nás dostaneš kvalitné zaškolenie, prehľad o fungovaní všetkých oddelení spoločnosti a najmä zaujímavú skúsenosť z práce na rôznorodých úlohách a samostatných projektoch.

V prípade úspešného absolvovania stáže môžeš u nás získať stabilné miesto v oblasti, kde preukážeš najväčšiu šikovnosť a pridanú hodnotu.

Ostatné výhody:
  • získanie praktických skúseností cenných pre ďalšie profesionálne smerovanie
  • práca na samostatných projektoch
  • hodnotenie od mentorov

Vyhradzujeme si právo odpovedať iba kandidátom, ktorí budú pozvaní na pohovor. Ostatným kandidátom ďakujeme za zaslanie životopisov. Zaslaním životopisu súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné a telekomunikačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• základné manuálne zručnosti potrebné pre konštruovanie elektronických zariadení
• aktívny prístup k riešeniu problémov, efektívnosť, dôslednosť
• schopnosť pracovať pod časovým tlakom, flexibilita, inovatívny a proaktívny prístup
• schopnosť učenia sa a napredovania v nových oblastiach
• samostatnosť a komunikatívnosť
• schopnosť hľadať riešenia a rýchle prispôsobenie dynamicky sa meniacim požiadavkám
• schopnosť tímovej spolupráce (tímový hráč)

Odborné znalosti:
  • základné elektrotechnické merania, diagnostika a oprava elektronických zariadení a kabeláže
  • odborná spôsobilosť v elektrotechnike podľa minimálne § 21, Vyhl. MPSVR SR č. 508/2009 Z.z.
  • certifikáty z oblasti IKT vítané

Aliter Technologies ako uznávaný expert v oblasti IKT a softvérového vývoja dodáva sofistikované a jedinečné technologické riešenia prispôsobené potrebám klientov. Spoločnosť má tri hlavné produkčné divízie. Divízia IKT systémov sa zameriava na integráciu bezpečnej IKT infraštruktúry s vysokou pridanou hodnotou, ako sú dátové centrá, komunikačné systémy a siete. Divízia softvérového vývoja poskytuje klientom inovatívne riešenia prispôsobené ich potrebám a buduje vlastné produktové portfólio v oblasti automatizácie cloud-u, orchestrácie služieb a prevádzky kontaktných centier. Divízia Špeciálnych systémov ponúka návrh, vývoj a integráciu produktov a riešení určených pre ozbrojené sily, záchranné a policajné útvary a použitie v taktickom prostredí.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: HR11 ZIS
E-mail: poslať životopis
ID: 4170711  Dátum zverejnenia: 20.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac