Regionálny manažér pre Slovensko/Rakúsko

AlifeStyle s.r.o.

Štúrova 9, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Rakúsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
fixný plat+provízia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

starostlivosť o súčasných zákazníkov
vyhľadávanie nových zákazníkov

služobný automobil
mobilný telefón/notebook

Chcete predávať značkový nábytok, interiérové doplnky, bytový textil značiek ako Green Gate, Lifestyle, Clayre-Eef, PPD, Richmond by Spiegel, ktorých sme výhradným distribútorom ?Rozširujeme sieť svojich odberateľov na nových trhoch a hľadáme zrelú osobnosť, ktorá sa stane členom nášho tímu.
Pokiaľ sme Vás zaujali, pošlite nám svôj životopis. Radi sa s Vami stretneme.
Robert Pešák
majiteľ

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

veľkoobchod

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

A

Sme rodinná firma s tradíciou od roku 2007, ktorá pôsobí na trhoch v Českej a Slovenskej republike, v Rakúsku a v Slovinsku.
Predávame značkový nábytok, interiérové doplnky, bytový textil značiek ako Green Gate, Lifestyle, Clayre-Eef, PPD, Richmond by Spiegel, ktorých sme výhradným distribútorom.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2766810  Dátum zverejnenia: 14.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fixný plat+provízia