Advokátsky koncipient

alianciaadvokátov ak, s.r.o.

Miesto práce
Vlčkova 8, Staré Mesto
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
850 € a vyššie podľa dĺžky praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

riešenie parciálnych právnych otázok v rámci tímu; rokovania s obchodnými partnermi; vypracovávanie analýz a stanovísk ku konkrétnym realizovaným projektom; pripomienkovanie a posudzovanie právnych dokumentov; príprava obchodných zmlúv, súdnych podaní; príprava a organizovanie valných zhromaždení; právna pomoc pre zahraničných klientov v oblasti obchodného práva, príprava vstupu zahraničných investícií, privatizácie

- zázemie renomovanej a stabilnej advokátskej kancelárie poskytujúcej právne služby
vo všetkých oblastiach práva s národnou aj medzinárodnou pôsobnosťou
- koncoročné odmeny vo výške mesačného platu a príspevok na letnú dovolenku
- karta do fitness centra
- kurzy nemčiny, právnickej angličtiny
- možnosť parkovania bicykla, prípadne kolobežky

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Dobrá znalosť predovšetkým obchodného práva, flexibilita, zodpovednosť, presnosť, schopnosť pracovať v tíme, komunikatívnosť, pohotovosť, lojálnosť, samostatnosť.

Advokátska kancelária poskytujúca právne poradenstvo pre domácich aj zahraničných klientov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3598072  Dátum zverejnenia: 11.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 € a vyššie podľa dĺžky praxe