Advokátsky koncipient/Advokát

alianciaadvokátov ak, s.r.o.

Miesto práce
Vlčkova 8/A, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riešenie parciálnych právnych otázok v rámci tímu; rokovanie s obchodnými partnermi; vypracovávanie analýz a stanovísk ku konkrétnym realizovaným projektom; pripomienkovanie a posudzovanie právnych dokumentov; príprava obchodných zmlúv, súdnych podaní; príprava a organizovanie valných zhromaždení; právna pomoc pre zahraničných klientov v oblasti obchodného práva; príprava vstupu zahraničných investícií, privatizácie

Ponúkame zázemie renomovanej a stabilnej advokátskej kancelárie poskytujúcej právne služby vo všetkých oblastiach práva s národnou aj medzinárodnou pôsobnosťou.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Dobrá znalosť predovšetkým obchodného práva, flexibilita, zodpovednosť, presnosť, schopnosť pracovať v tíme, komunikatívnosť, pohotovosť, lojálnosť, samostatnosť.

Advokátska kancelária poskytujúca právne poradenstvo pre domácich aj zahraničných klientov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3334511  Dátum zverejnenia: 13.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou