Sales representative - ISR / OSR pre Slovensko

ALGECO, s.r.o. - organizačná zložka

ALGECO, s.r.o. - organizačná zložka, Seredská 247/4012, 917 05 Trnava-Modranka
Termín nástupu
Assap
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o existujúcich zákazníkov a vyhľadávanie nových obchodných príležitostí vo zverenom regióne
- realizácia predajných / nájomný cieľov spoločnosti
- aktívna práca v teréne, prezentácia služieb spoločnosti v súlade s firemnou politikou a obchodnou stratégiou
- sledovanie trhu a konkurencie, analýza očakávania zákazníkov
- príprava cenových ponúk na prenájom, predaj a odpredaj používaných modulov
- prezentácia spoločnosti a jej produktov
- cenová a časová kalkulácia prác

- stabilné zamestnanie v prostredí silnej nadnárodnej spoločnosti
- práca v príjemnom kolektíve
- motivujúce mesačné finančné ohodnotenie, kvartálne finančné bonusy podľa dosahovaných výsledkov
- pravidelná valorizácia mzdy
- nadštandardný systém zamestnaneckých benefitov: 5 týždňov dovolenky, príspevok na stravovanie, finančné príspevky za odpracované roky, teambuildingové aktivity a i.
- možnosť osobného i profesionálneho rozvoja
- prácu na zaujímavých projektoch, spoluprácu s tuzemnskými i zahraničnými zákazníkmi
- pre úspešné zamestnanca možnosť kariérneho rastu
- možnosť využitia firemného auta
- pracovný mobilný telefón a notebook
- sociálny fond

Informácie o výberovom konaní

pozícia je za zástup MD a RD

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchodné, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- komunikačné schopnosti a asertivita
- samostatné plnenie úloh a riešenie problémov
- vysoké pracovné nasadenie
- orientácia na výsledky a zodpovednosť
- schopnosť pracovať pod tlakom
- prax na pozícii obchodného zástupcu v sektore priemysel, stavebníctvo či služieb
- dôslednosť

ALGECO s.r.o. Česká republika a Slovenská republika ako súčasť skupiny Modulaire Group, je lídrom v európskych modulárnych službách a infraštruktúre. Vytvárame inteligentné priestory, kde môžu ľudia žiť, pracovať a učiť sa. Pôsobíme v 25 krajinách a máme približne 259 000 modulárnych jednotiek a prenosných skladových priestorov, tiež 3 400 dočasných ubytovacích jednotiek. Spoločnosť ALGECO je spoľahlivým dodávateľom modulárnych stavieb a zodpovedným partnerom stoviek spokojných zákazníkov. Mimo obytné kontajnery, stavebné bunky a skladové kontajnery dodávame aj kompletné modulárne stavby firemných či školských zariadení. Kancelárske a skladové priestorové riešenie, vybavenie staveniska a kompletný servis pre eventy. Neoddeliteľnou súčasťou nášho portfólia je tiež komplexný SERVIS 360 °.
V spoločnosti ALGECO rešpektujeme a oceňujeme rozmanitosť, sme nadšení pre našich ľudí, zákazníkov a planétu. Rozvíjame prostredie, kde je rozmanitosť oceňovaná, procesy sú nastavené spravodlivo a každý cíti pocit spolupatričnosti. Zaviazali sme sa vybudovať firemnú kultúru, ktorá spája to najlepšie z našich ľudí a ich jedinečných schopností, skúseností a zručností. Tvoríme prostredie, kde sa ľudia môžu rozvíjať a prekvitať.
Ak sa pripojíte k tímu ALGECO, budete môcť uplatňovať a rozvíjať svoje vedomosti a zručnosti, budete plnohodnotnou súčasťou tímu, ktorý má dôležitú úlohu v inovácii a budovaní lepšej budúcnosti a zároveň tvorí hodnoty pre našich zákazníkov, zamestnancov, spoločnosť a planétu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4075564  Dátum zverejnenia: 6.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac