Obchodný zástupca

ALGECO, s.r.o. - organizačná zložka

Banskobystrický kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.9.2019
1000 + odmeny v závislosti od individuálnych výsledkov, dohodou na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dosahovanie a zvyšovanie profitabilného predaja a podiel na trhu vo zverenom regióne- Zvolen, Banskobystrický kraj, Západoslovenský kraj
Aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov, nových predajných príležitostí
Samostatné plánovanie návštev a pracovného času
Prezentácia spoločnosti a tvorba cenových ponúk
Zabezpečenie objednávok
Aktívne sledovanie a reporting situácie v danej kategórii
Monitorovanie trhu
Riešenie reklamácií, sledovanie aktivít konkurencie
Anglický jazyk výhodou

Stabilné zamestnanie v prostredí silnej nadnárodnej spoločnosti
Možnosť sebarealizácie, práca na zaujímavých projektoch
Služobné vozidlo
Telefón, notebook
Motivujúce finančné ohodnotenie
Nadštandartný systém zamestnaneckých benefitov : 5 týždňov dovolenky, ročný finančný bonus v závislosti na dosiahnutých výsledkoch, ročná valorizácia mzdy, bonus za odpracované roky
Príležitosť pre profesijný rast
Príjemné pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

ALGECO s.r.o. Česká republika a Slovenská republika ako súčasť skupiny Modulaire Group, je lídrom v európskych modulárnych službách a infraštruktúre. Vytvárame inteligentné priestory, kde môžu ľudia žiť, pracovať a učiť sa. Pôsobíme v 25 krajinách a máme približne 259 000 modulárnych jednotiek a prenosných skladových priestorov, tiež 3 400 dočasných ubytovacích jednotiek. Spoločnosť ALGECO je spoľahlivým dodávateľom modulárnych stavieb a zodpovedným partnerom stoviek spokojných zákazníkov. Mimo obytné kontajnery, stavebné bunky a skladové kontajnery dodávame aj kompletné modulárne stavby firemných či školských zariadení. Kancelárske a skladové priestorové riešenie, vybavenie staveniska a kompletný servis pre eventy. Neoddeliteľnou súčasťou nášho portfólia je tiež komplexný SERVIS 360 °.
V spoločnosti ALGECO rešpektujeme a oceňujeme rozmanitosť, sme nadšení pre našich ľudí, zákazníkov a planétu. Rozvíjame prostredie, kde je rozmanitosť oceňovaná, procesy sú nastavené spravodlivo a každý cíti pocit spolupatričnosti. Zaviazali sme sa vybudovať firemnú kultúru, ktorá spája to najlepšie z našich ľudí a ich jedinečných schopností, skúseností a zručností. Tvoríme prostredie, kde sa ľudia môžu rozvíjať a prekvitať.
Ak sa pripojíte k tímu ALGECO, budete môcť uplatňovať a rozvíjať svoje vedomosti a zručnosti, budete plnohodnotnou súčasťou tímu, ktorý má dôležitú úlohu v inovácii a budovaní lepšej budúcnosti a zároveň tvorí hodnoty pre našich zákazníkov, zamestnancov, spoločnosť a planétu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3718135  Dátum zverejnenia: 16.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 + odmeny v závislosti od individuálnych výsledkov, dohodou na osobnom pohovore