Samostatná účtovníčka - ekonómka

ALFUN SK, s.r.o.

Sereď, Priemyselná 4435/8, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Trnava, okres Nitra
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Účtovníctvo, zodpovednosť za vedenie účtovníctva v súlade s príslušnými zákonmi a ďalšími predpismi platnými pre SR a EU,
správa účtovnej agendy, komunikácia s audítormi, daňovými poradcami, príslušnými úradmi štátnej správy, spracovanie účtovnej závierky, administratíva súvisiaca s účtovníctvom, PaM. Ekonomické a finančné rozbory.

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce je v Seredi na adrese spoločnosti.
Výberové konanie bude v dvoch kolách.
Kontaktovať budeme iba uchádzačov pozvaných na prvé kolo výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, ekonomika

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Expert
Pokladňa - Expert
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Systematický, zodpovedný, dôsledný a pozitívny prístup k práci,
samostatnosť, loajalita, časová flexibilita, schopnosť pracovať v tíme, komunikatívne zručnosti, príjemné vystupovanie, ochota priebežne sa učiť a samovzdelávať sa.
- min. vzdelanie SŠ s maturitou - ekonom. smeru
- min. 3 roky prax na pozícii samostatnej účtovníčky, pozícia hlavnej účtovníčky výhodou
- výborná znalosť daňovej a účtovnej legislatívy, evidencia majetku a cestnej dane, vrátane náväzností na ďalšie predpisy
- právne povedomie, znalosť obch. a obč. zákonníka
- skúsenosť s PaM výhodou
- cudzí jazyk (AJ, NJ, ...) výhodou

ALFUN Metal Service Center- líder na trhu, veľkoobchod, maloobchod - predaj hutného materiálu - farebné kovy, oceľ, nerez.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1712911  Dátum zverejnenia: 23.12.2014