Obchodný zástupca

ALFOPA, spol. s r.o. Košice

Miesto práce
Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
600 Eur+ pohyblivá zložka podľa kritérií - priemerný zárobok na pozícií je 1.400 €ur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste kultivovaný/á, komunikatívny/a a nerobí Vám problém oslovovať cudzích ľudí? Tak zbystrite pozornosť, možno to budete práve Vy, kto sa k nám pridá.
Do nášho tímu hľadáme posilu na obchodné oddelenie. Hlavnou náplňou bude cestovanie a priamy kontakt s potencionálnymi zákazníkmi, prezentácia produktov spoločnosti a získavanie informácií o potrebách našich produktov vo výrobných a obchodných spoločnostiach.
Ak Vás napĺňa úspešné vyriešenie požiadaviek zákazníka a radi cestujete, tak bude táto práca pre Vás ako stvorená . Dáme Vám príležitosť zoznámiť sa so špecifikami našej produkcie a stať sa odborníkom.

Hľadáte pestrú, zaujímavú a náročnú prácu kde:

• dostanete zaškolenie, odbornú podporu a priebežné vzdelávanie?
• máte pracovné podmienky s dobrou technickou podporou?
• je skvelé pracovné prostredie a etická firemná kultúra?
• ovplyvňujete svoj zárobok vlastným pričinením?
• sa s Vami počíta dlhodobo?

Ak áno, prejavte záujem o pozíciu Obchodný zástupca.
Ponúkame, čo hľadáte.

Uchádzači o pracovné miesto s bydliskom Košice alebo Košice okolie zasielajte:
- štruktúrovaný životopis s fotografiou
- motivačný list
- telefónny kontakt na získanie referencií z predchádzajúcich zamestnaní
elektronickou poštou na uvedenú e-mailovú adresu.
Informovať budeme všetkých. Na osobný pohovor budú pozvaní uchádzači, ktorí najviac spĺňajú požadované kritéria.
Výber vhodných kandidátov robíme priebežne, termíny pohovoru uchádzačom oznámime vopred.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, komunikácia, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
• aktívna znalosť anglického jazyka ( maďarský alebo nemecký jazyk vítaný)
• ovládanie práce s počítačom - Microsoft Excel (pokročilý - použitie vzorcov a funkcií), Outlook, Word, internet
• technické myslenie, predstavivosť, zvládanie základných matematických výpočtov
• vodičský preukaz skupiny B – aktívny vodič
• dochvíľnosť, komunikatívnosť, časová a priestorová flexibilita
• samostatnosť, dôslednosť, príjemné vystupovanie a vzhľad

Súkromná špecializovaná tlačiareň na výrobu samolepiacich etikiet a obalových materiálov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3737076  Dátum zverejnenia: 13.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 Eur+ pohyblivá zložka podľa kritérií - priemerný zárobok na pozícií je 1.400 €ur