Skladník

ALFOPA, spol. s r.o. Košice

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
01.01.2019
Nástupný zákl. plat 600-640 € v závislosti od praxe, po skúšobnej dobe prémie a fakultatívne odmeny, rast ZM so získavaním zručnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prijímať tovar do skladu na základe dodacích listov
- evidovať pohyb materiálu na sklade v informačnom systéme a vyskladňovať materiál na zákazky
- samostatne obsluhovať rezačku, spracovať prijatý alebo potlačený materiál (etikety) podľa technologického listu alebo vzoru
- kontrolovať kvalitu vyrobených etikiet podľa odsúhlaseného vzoru a technologického listu
- práca s bremenami (nevhodné pre ženy)

- práca v stabilnej spoločnosti
- perspektíva dlhodobého zamestnania
- zaškolenie odborným a kompetentným personálom
- odmeny po odpracovaných rokov životných jubileách

Uchádzači o pracovné miesto zasielajte štruktúrovaný životopis s fotografiou, prípadne motivačný list elektronickou poštou na uvedenú e-mailovú adresu.
Výber vhodných kandidátov robíme priebežne, termín pohovoru uchádzačom oznámime.
Zaslaním životopisu dávate súhlas so spracovaním a uchovaním osobných údajov v zmysle zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, elektronické, strojárske

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

- zručnosti a prax v skladovom hospodárstve sú vítané
- schopnosť samostatnej práce v dvojzmennej prevádzke
- rešpektovanie pravidiel a lojálnosť
- vítaná znalosť cudzieho jazyka - nie je podmienkou
- znalosť práce s PC
- prax s VZV vítaná
- zodpovednosť, dôslednosť, nekonfliktnosť
- dobré referencie

Súkromná špecializovaná tlačiareň na výrobu samolepiacich etikiet a obalových materiálov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3552827  Dátum zverejnenia: 4.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nástupný zákl. plat 600-640 € v závislosti od praxe, po skúšobnej dobe prémie a fakultatívne odmeny, rast ZM so získavaním zručnosti