Obsluha strojov na expedičnom oddelení

ALFOPA, spol. s r.o. Košice

Miesto práce
Napájadlá 15, 040 12 Nad jazerom
Termín nástupu
ihneď
580,- € + príplatky, + 10 % pohyblivá zložka, + fakultatívne odmeny, po súšobnej dobe zmena základného platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatne obsluhovať stroj na koncové spracovanie fólie v kotúči.
Samostatne spracovať a previnúť etikety podľa parametrov.
Samostatne zabaliť v baličke kotúčiky s etiketami podľa požiadaviek zákazníka.
Kontrolovať kvalitu vyrobených etikiet podľa odsúhlaseného vzoru a technologického listu - farebnosť, veľkosť podľa vzoru.

Hľadáte pestrú, zaujímavú prácu v stabilnej spoločnosti kde:
- dostanete zaškolenie odborným a kompetentným personálom?
- je možnosť profesijného rastu?
- je bezpečné pracovné prostredie a rozvinutá etická firemná kultúra?
- je príjemný a mladý dynamický kolektív?
- sa s Vami počíta dlhodobo?

Ak áno, prejavte záujem o voľnú pozíciu - ponúkame čo hľadáte!

Uchádzači o pracovné miesto zasielajte štruktúrovaný životopis s fotografiou, prípadne motivačný list elektronickou poštou na uvedenú e-mailovú adresu.

Informovať budeme všetkých. Výber vhodných kandidátov robíme priebežne, termín pohovoru
uchádzačom oznámime.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, elektronické, strojárske

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť pracovať s bremenami v dvojzmennej prevádzke
- schopnosť samostatnej práce, ukončovanie procesov
- technické myslenie a zručnosť
- znalosť práce s PC
- zodpovednosť, dôslednosť, nekonfliktnosť
- dodržiavanie pracovnej morálky
- dobré referencie

Súkromná špecializovaná tlačiareň na výrobu samolepiacich etikiet a obalových materiálov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3419095  Dátum zverejnenia: 13.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 580,- € + príplatky, + 10 % pohyblivá zložka, + fakultatívne odmeny, po súšobnej dobe zmena základného platu