Можливість для людей з України

Digital marketing specialist

AlfaPro spol. s r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 800 EUR/mesiacVýsledná mzda záleží od schopností a vedomostí uchádzača. Odmena pred letom a Vianocami.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme firma, ktorá robí veci inak už viac ako 18 rokov. Náš tím začal ako oddelenie webových stránok a marketingu vo firme AlfaPro a neskôr sme z neho vytvorili projekt KUBENOID (https://www.kubenoid.com), ktorý sa venuje webovým projektom a online marketingu.

Preto hľadáme práve teba, kolegu/kolegyňu, špecialistu/tku na digitálny marketing, ktorý nám bude pomáhať ďalej rozvíjať tento projekt a značku.

V Kubenoide pretavujeme naše skúsenosti do webových stránok, e-shopových riešení, ktoré v sebe zahŕňajú optimalizácie pre vyhľadávanie, kreatívu a jasnú stratégiu. Vybudovali sme značku, ktorá je dôveryhodná a stabilná. Viac ako dekádu pripravujeme riešenia, ktoré pomáhajú naším klientom rásť a rozširovať ich podnikanie. Sme tím, v ktorom sa stretli marketéri, IT-čkári, obchodníci.

Si akčný, máš rád kreatívnu prácu, rád tvoríš a orientuješ sa vo svete marketingu? Si komunikatívny a vieš veci dotiahnuť do úspešného konca? Chceš robiť prácu, z ktorej vidíš výsledky a vidíš aký prínos má tvoja práca pre tím a aj celú firmu? Uprednostňuješ prácu v menšej firme, kde nie je extrémny tlak? Veríme, že potom sa ti u nás bude páčiť.

TVOJOU NÁPLŇOU PRÁCE BUDE:
• Správa a podieľanie sa na tvorbe webových stránok a e-shopov v redakčnom systéme – najčastejšie Wordpress + Woocommerce.
• Tvorba cenových ponúk, komunikácia s klientami, vedenie projektov
• Pravidelná práca s Google Analytics 4, Search Console
• SEO audit webových stránok
• Analýzy kľúčových slov, návrh a realizácia SEO optimalizácií (SEO stratégia)
• Zodpovednosť za pridelený budget
• Podieľanie sa na tvorbe atraktívnych reklamných textov, claimov, ideí
• Spolupráca na príprave a realizácii propagačných materiálov (znalosť grafických programov vítaná)
• Administratívna podpora oddelenia
• Sledovať trendy a mať chuť sa učiť nové veci
Znalosti z tvorby webov v redakčnom systéme Wordpress+Woocommerce, príp. s programovaním (PHP a iné), skúsenosti s tvorbou a správou online PPC kampaní, príp. skúsenosti s tvorbou a postprodukciou jednoduchých videí sú výhodou, ale nie podmienkou.

Čo ponúkame:
Sme malý tím s kľudným pracovným prostredím. Nájdeš u nás výborný kolektív a možnosti vzdelávania.

Pre celý tím / firmu je dôležitý výsledok práce. Nie či prídeš o 5 minút neskôr do práce, alebo či si počas pracovnej doby vybavíš súkromnú záležitosť. Dôležitá je spolupráca, aby bol klient a aj tím spokojný. Nezažiješ nudné vytváranie reportu v Exceli, o ktorého význame a prínose nebudeš vedieť.

Výhody v bodoch:
• členovia tímu si môžu nakupovať IT tovar za veľmi výhodne podmienky,
• MultiSport karta 70% hradených zamestnávateľom,
• odmeny pred letom a pred Vianocami,
• možnosť používať firemné vozidlá aj na súkromné účely,
• mobilný telefón aj na súkromné účely,
• pracovné náradie je k dispozícii aj súkromne,
• hybridný model spolupráce (možnosť home-office) no vždy si plň svoje povinnosti na 100%,
• dovolenka nad rámec zákona,
• sick days,
• voľno a finančný príspevok navyše pri narodení dieťaťa,
• príspevok alebo plné preplatenie školenia / kurzu,
• bezúročné pôžičky,
• non-stop káva, čaj, nealko, snacky (sladké & slané),
• spoločné raňajky,
• oddychová miestnosť so stolným futbalom
• samozrejmosťou sú pravidelné spoločné akcie a veľa ďalších vecí, ktorým v korporáte dávajú honosné názvy :).

Ak ťa bavia weby, SEO, eMarketing a grafika, chceš sa v týchto oblastiach zlepšovať a byť prínosom pre tím, pošli nám svoj životopis a motivačný list na [email protected] a napíš nám do emailu v krátkosti, prečo by si u nás chcel pracovať, s čím už máš skúsenosti, pochváľ sa s projektami a referenciami, na ktorých si pracoval (výhodou je kontakt na predchádzajúcich zamestnávateľov).

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Starostlivo prehodnotíme zaslané materiály. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Na osobný pohovor si prosím vyhraď dostatok času, nakoľko prebehne aj základné otestovanie tvojich zručností.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax v oblasti digitálneho marketingu

Počet rokov praxe

1

Odborné znalosti:
* orientácia v online marketingu - musíš vedieť, čo znamenajú skratky SEO, PPC, HTML, KW, CTR, mať prehľad v trendoch a dianí
* skúsenosť s prácou v redakčnom systéme Wordpress+Woocommerce+ Elementor+ Crocoblock, ostatné napr. WPbakery, Divi atď. výhodou
* skúsenosť s tvorbou webov výhodou
* pokročilá znalosť Google Analytics 4
* pokročilá znalosť Google Search Console
* Znalosť nástrojov typu Screaming Frog
* výhodou sú skúsenosti s nastavovaním a správou PPC kampaní v Google Ads
* výhodou je znalosť Adobe Creative alebo iných grafických programov
* skúsenosť s copywritingom výhodou

Osobnostné predpoklady:
* záujem učiť sa nové veci a získavať nové skúsenosti, schopnosť vynájsť sa, samostatnosť,
* byť kreatívny, mať estetické cítenie, zmysel pre detail
* niesť zodpovednosť za pridelené projekty,
* analytické myslenie,
* komunikatívnosť,
* hľadať riešenia, nie výhovorky
* samostatnosť pri riešení pridelených úloh a zároveň byť tímový hráč,
* flexibilita, korektnosť a lojalita
* skúsenosti s B2B výhodou.

Spoločnosť AlfaPro spol s r.o. sa zameriava už od roku 2006 na garantovanú proaktívnu správu počítačových sietí pre firmy, začínajúc od 2 do 500 PC. Našimi klientmi sú úspešné spoločnosti, ktoré chcú svoj čas efektívne využívať do svojej primárnej obchodnej činnosti a IT vnímajú ako dôležitý prostriedok, o ktorý by sa mala starať spoločnosť, pre ktorú je to primárna činnosť. Odlišujeme sa tým, že naši klienti neplatia za odpracované hodiny opravou chýb, ale za efektívne fungujúci systém. Celý náš tím IT špecialistov je pripravený nie len hasiť vzniknuté problémy, ale hlavne predchádzať im a pomáhať zvýšiť efektivitu procesov vo firme za pomoci IT riešení a priniesť tak pridanú hodnotu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4715657  Dátum zverejnenia: 30.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac