PC Servisný Technik - Teamleader

AlfaPro spol. s r.o.

Miesto práce
Znievska, Petržalka
Termín nástupu
ASAP
1 100 - 1 400 EUR/mesiac+projektové odmeny, odmeny za prínos a ďalšie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného a zodpovedného kolegu na pozíciu PC Servisný Technik - Teamleader, ktorý má skúsenosti s plánovaním, organizovaním, vedením tímu, kontrolou a rozhodovaním. Ktorého IT baví ako nás, je kreatívny, komunikatívny a vie veci úspešne a samostatne dotiahnuť do konca.

Tvojou náplňou práce bude:
• kontrola nastavenia zariadení po kolegoch zo servisného oddelenia
• plánovanie práce pre kolegov z oddelenia
• aktívna účasť na riešení problémov medzi oddeleniami
• inštalácie a reinštalácie počítačov, klonovanie diskov, zálohovanie staníc pred servisom
• servis počítačov a príslušenstva
• nastavenie AD účtov, tlačiarní, emailových klientov, riešenie problémov na koncových staniciach a príprava počítačov do posledného detailu pre užívateľa.
• servisné - operatívne výjazdy ku klientom
• riešenie operatívnych úloh
• kabelážne práce - málo

Ak máš v počítačoch a hlavne v HW aj svoje hobby a si guru na koncové stanice, OS Windows inštalácie máš v malíčku pošli nám svoj životopis.

Ponúkame:
Výborný kolektív, vzdelávanie, super nápomocného šéfa, ktorý rozumie IT.
Viac voľnosti a slobody, možnosť sa učiť, zmysluplnú prácu.

Sme firma, ktorá robí veci inak už viac ako 16 rokov.

Sme kolegami a zároveň kamarátmi. Spolu tvoríme tím, ktorý spolupracuje a pomáha si aj v súkromnom živote. Samotný tím sa významnou mierou podieľa na smerovaní celej spoločnosti a každý môže prispieť svojimi nápadmi.

Pre celý tím / firmu je dôležitý výsledok práce. Nie či prídeš o 5 minút neskôr do práce, alebo či si počas pracovnej doby vybavíš súkromnú záležitosť. Dôležitá je spolupráca, aby bol klient a aj tím spokojný. Nikdy nezažiješ nudné vytváranie reportu v Exceli, o ktorom význame a prínose nebudeš vedieť.

• členovia tímu si môžu nakupovať IT tovar za veľmi výhodne podmienky
• MultiSport karta 70% hradených zamestnávateľom
• odmeny pred letom a pred Vianocami
• možnosť používať firemné vozidlá na súkromné účely
• mobilný telefón aj na súkromné účely
• pracovné náradie je k dispozícii aj súkromne
• možnosť práce z domu
• dovolenka nad rámec zákona
• sick days
• voľno a finančný príspevok navyše pri narodení dieťaťa
• príspevok alebo plné preplatenie školenia / kurzu
• bezúročné pôžičky
• pitný režim a snack na pracovisku
• spoločné raňajky
• stolný futbal

Samozrejmosťou sú pravidelné spoločné akcie, kde je kopec zábavy. Navzájom sa členovia tímu vzdelávajú na školeniach. Pri projektoch sa dajú získať štedré odmeny a taktiež máme aj systém nefinančného odmeňovania za proaktivitu a prínosy, ktoré pomôžu celému tímu a našim klientom. Spoločne budujeme knowleadge base databázu, aby sme mali prácu bez stresu. Sídlime v nových moderných priestorch, kde máme napríklad aj oddychovú miestnosť. Ak ti tu niečo chýba, poď s nami pracovať a zmeň to.

Pozri si video ako to u nás vyzerá https://youtu.be/4fCg26t3fB4

Ak ťa IT baví a chceš sa v IT zlepšovať pošli nám svoj životopis na [email protected] a napíš nám pár viet čo ťa v IT zaujíma, čo by si sa chcel naučiť a prípadne aj s čím máš skúsenosti.
Na pohovore bude skúška z technickej teoretickej časti aj praktickej.
VP skupiny B je naozaj potrebný.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Expert
Administrácia LAN/WAN - Základy
Klient/server administrácia - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
DNS - Domain Name System - Pokročilý
Active Directory (Windows) - Základy
Mac OS - Základy
Microsoft Office 365 - Základy
PC HW/SW Diagnostika - Expert
TCP/IP - Základy
Ubiquiti - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• analytické myslenie
• nadšenie pre IT
• komunikatívnosť, flexibilita a schopnosť prijať zodpovednosť
• korektnosť a lojalita
• samostatnosť pri riešení úloh
• schopnosť rýchlo sa učiť nové technológie a chcieť sa ich učiť

Spoločnosť AlfaPro spol s r.o. sa zameriava už od roku 2006 na garantovanú proaktívnu správu počítačových sietí pre firmy, začínajúc od 2 do 500 PC. Našimi klientmi sú úspešné spoločnosti, ktoré chcú svoj čas efektívne využívať do svojej primárnej obchodnej činnosti a IT vnímajú ako dôležitý prostriedok, o ktorý by sa mala starať spoločnosť, pre ktorú je to primárna činnosť. Odlišujeme sa tým, že naši klienti neplatia za odpracované hodiny opravou chýb, ale za efektívne fungujúci systém. Celý náš tím IT špecialistov je pripravený nie len hasiť vzniknuté problémy, ale hlavne predchádzať im a pomáhať zvýšiť efektivitu procesov vo firme za pomoci IT riešení a priniesť tak pridanú hodnotu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4472935  Dátum zverejnenia: 25.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac