IT support / servis počítačov / - Dlhodobá brigáda pre študenta VŠ

AlfaPro spol. s r.o.

Miesto práce
Plynárenská 2, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
5 - 10 EUR/hod.256 EUR za 32 hodin práce fix (8 EUR za hodinu) + k tomu 4 - 6 EUR / hod za dalšiu prácu + odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu kolegu, ktorý by bol po zaškolení on-site u klienta 2x do týždňa po 4 hodiny. U klienta by inštaloval PC/NB, vytváral účty na AD a zaraďoval ich v rámci GPO a taktiež ďalšia IT pomoc užívateľom. U klienta treba udržovať aj aktuálnu dokumentáciu. Komunikoval by v AJ (telefonicky aj e-mailom) s IT supportom vo Francúzku a nahlasoval ďalšie požiadavky, na ktoré by v rámci nášho supportu nemal oprávnenia. Ďalej, robil asistenciu IT supportu vo Francúzku, keď by potrebovali lokálnu pomoc. Hľadáme človeka, ktorý má prax so správou sietí aspoň jeden rok. Mal by poznať základy IPv4, AD, GPO, VMWARE alebo HYPERV.

Tvojou náplňou práce bude:
• servis počítačov a príslušenstva, reinštalácia OS
• riešenie problémov na pc
• riešenie problémov na pc, sieti
• riešenie operatívnych úloh
• kabeláže práce, montáž

• Možnosť získať tak žiadanú prax v IT spoločnosti počas štúdia
• Telefón
• Možnosť naučiť sa pracovať s najnovšou technológiou ako napríklad VmWare, Microsoft riešenia, Cisco zariadenia, firewalli, mailserveri a pod.
• Školenia a vzdelávanie aby sa tvoje skills rozširovali
• Možnosť súkromného nákupu z veľkoskladov s IT technikou za veľkoobchodné ceny
• Pravidelné firemné akcie kde je kopec zábavy a budujú spoluprácu v tíme

Životopis prosím zašlite na [email protected]. Odpovieme len vybraným uchádzačom, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.
Na pohovore bude skúška z technickej teoretickej časti aj praktickej.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Administrácia Windows serverov - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo by si mal spĺňať je:

* analytické myslenie
* komunikatívnosť
* Anglický jazyk na komunikačnej úrovni
* samostatnosť pri riešení úloh
* flexibilita a schopnosť prijať zodpovednosť
* korektnosť a lojalita
* schopnosť rýchlo sa učiť nové technológie a chcieť sa ich učiť

Spoločnosť AlfaPro spol s r.o. sa zameriava už od roku 2006 na garantovanú proaktívnu správu počítačových sietí pre firmy, začínajúc od 2 do 500 PC. Našimi klientmi sú úspešné spoločnosti, ktoré chcú svoj čas efektívne využívať do svojej primárnej obchodnej činnosti a IT vnímajú ako dôležitý prostriedok, o ktorý by sa mala starať spoločnosť, pre ktorú je to primárna činnosť. Odlišujeme sa tým, že naši klienti neplatia za odpracované hodiny opravou chýb, ale za efektívne fungujúci systém. Celý náš tím IT špecialistov je pripravený nie len hasiť vzniknuté problémy, ale hlavne predchádzať im a pomáhať zvýšiť efektivitu procesov vo firme za pomoci IT riešení a priniesť tak pridanú hodnotu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1404026  Dátum zverejnenia: 29.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 - 10 EUR/hod.256 EUR za 32 hodin práce fix (8 EUR za hodinu) + k tomu 4 - 6 EUR / hod za dalšiu prácu + odmeny.