Účtovníčka

ALFAPLAST trade, s.r.o.

Šumperská 2, Prievidza, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovednosť za vedenie účtovníctva a finančnej evidencie spoločnosti
  • Príprava a spracovanie faktúr, platobných príkazov a iných dokladov
  • Komunikácia s dodávateľmi a odberateľmi
  • Príprava mesačných a ročných závierok
  • Monitorovanie stavu financií a príprava finančných analýz
  • Spracovanie daňových priznaní a platieb

Typický deň na pracovnej pozícii:

  • Ranné overenie stavu účtov a príprava plánovaných úloh na deň
  • Vedenie účtovníctva, spracovanie faktúr a platobných príkazov, komunikácia s dodávateľmi a odberateľmi

Pracovná doba typická pre pozíciu:

  • 8 hodín denne
  • Pracovný čas sa zvyčajne začína medzi 7:00 a 9:00 ráno

  • Flexibilný pracovný čas
  • Možnosť pracovať z domu
  • strava zabezpečená

Informácie o výberovom konaní

životopis zaslať e-mailom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomia

Ostatné znalosti

Microsoft Excel, Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

  • Úspešne ukončené ekonomické vzdelanie (Bc. alebo Ing.)
  • Znalosť legislatívy v oblasti účtovníctva a daní
  • Schopnosť pracovať s účtovnými programami (napr. SAP)
  • Precíznosť a schopnosť pracovať s číslami
  • Komunikačné zručnosti a tímová spolupráca
  • Flexibilita a schopnosť riešiť problémy

- výroba a montáž plastových a hlinikových okien a dverí

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4839870  Dátum zverejnenia: 27.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac