Špeditér

ALFANERO - EU, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
02.12.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1500,-€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

jedná sa o vytažovanie vlastných dodávok po EU

ponúkame nadštandartne podmienky, nove krásne kancelárie a prostredie, platobné podmienky

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

RAAL TRANS, TIMOCOM, word, exel, outlook,

Dopravná spoločnosť zaoberajúca sa prepravou do 3,5t do celej Európy, ktorá hľadá do týmu špeditéra s praxou, jedná sa o vytažovanie vlastných dodávok po EU, na živnosť, nutná znalosť RAAL TRANS, TIMOCOM, atd, word, exel, outlook, Anglicky alebo Nemecky jazyk, pripadne Maďarsky, miesto výkonu prace Nitra - Dolné Krškany, ponúkame nadštandartne podmienky, nove krásne kancelárie a prostredie, platobné podmienky 1.500,-€ mesiac

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3540083  Dátum zverejnenia: 15.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500,-€