Можливість для людей з України
Logo AlfaCAD s. r. o.

Hľadáme obchodného zástupcu pre rýchlo rastúcu spoločnosť s možnosťou kariérneho rastu

AlfaCAD s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
inheď
1 000 - 2 500 EUR/mesiac- provízie z predaja - odmeny za splnenie stanovených cieľov - možný 13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme obchodného zástupcu pre rýchlo rastúcu spoločnosť s možnosťou kariérneho rastu.

Náplň práce:

  • Predaj produktov a služieb v oblasti riešení štíhlej výroby - regálov, vozíkov, pracovných montážnych stolov, dopravníkov, dopravných a manipulačných zariadení, ochranných zón a bariér, technickej chémie...
  • Správa a starostlivosť o existujúcich zákazníkov
  • Vyhľadávanie nových zákazníkov
  • Analýza a identifikácia potrieb zákazníka, základné technické poradenstvo
  • Predkladanie technických riešení a cenových ponúk v spolupráci s technickým oddelením
  • Zodpovednosť za plnenie stanovených cieľov
  • Zber informácií o zákazníckej platforme, reporting
  • Po úspešnom zvládaní uvedenej práce postup na post manažéra obchodného tímu

Popis typického dňa na pracovnej pozícii:

  • Komunikuješ so zákazníkmi a riešiš ich požiadavky
  • Pracuješ na zvýšení predaja a hľadáš nové obchodné príležitosti

Pracovná doba typická pre pozíciu:

  • 8 hodín denne
  • Pracovný čas prispôsobený potrebám zákazníkov

  • Získavaš motivačné bezlimitné ohodnotenie závislé na tvojich dosiahnutých výsledkoch.
  • Máš k dispozícii kompletné úvodné zaškolenie a pravidelné školenia za účelom zvyšovania tvojej kvalifikácie.
  • Môžeš si organizovať svoj pracovný čas samostatne podľa tvojich potrieb.
  • Budeš mať pravidelné technické aj obchodné školenia a budeš sa môcť rozvíjať samostatne.
  • Ak dosiahneš veľmi dobré výsledky, zabezpečíme ti kariérny rast.
  • Okrem toho ti zabezpečíme kompletné materiálne zabezpečenie na výkon práce, možnosť pridelenia motorového vozidla a jeho využívanie na súkromné účely.
  • Môžeš sa stať súčasťou rýchlo rastúcej spoločnosti s možnosťou kariérneho rastu a rozvoja.

Obchodník našej spoločnosti AlfaCAD s.r.o. je dlhodobým partnerom zákazníka, schopný poskytnúť mu v spolupráci so špecialistami technického úseku "riešenia" šité na mieru. Našim cieľom a cieľom našich zákazníkov je zefektívnenie výrobného procesu. Našim účelom je im v tomto procese pomôcť a zabezpečiť im zvýšenie efektívnosti a profitability ich výroby.
Práca obchodníka poskytuje veľa slobody ale aj zodpovednosti v organizovaní a plánovaní svojho pracovného času. Môžete sa oprieť o kvalitné vstupné školenia, priameho tútora a neskôr aj o priamu podporu najvyššieho vedenia. Najúspešnejším a dlhodobo zainteresovaným pracovníkom našej spoločnosti zabezpečujeme kariérny rast.
Po vyhodnotení došlých životopisov a zodpovedaní dodatočných jednoduchých otázok, budú pozvaní vybraní uchádzači na osobný pohovor do prevádzky spoločnosti v Šamoríne. Po absolvovaní osobného pohovoru bude do týždňa každý uchádzač písomne informovaní o jeho výsledku, vybraní bude následne pozvaný k podpisu vzájomnej dohody.
Zašlite nám prosím Váš životopis na mailovú adresu: [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.5.2024 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo a iné

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

  • Chceš kariérny rast? Staň sa obchodným zástupcom pre rýchlo rastúcu spoločnosť.
  • Vytrvalosť a prekonávanie prekážok sú podmienkou.
  • Znalosť regiónu a potenciálnych zákazníkov je veľkou výhodou.
  • Technické základy a zručnosti sú veľkou výhodou.
  • Ochotne komunikuješ, cestuješ a riešiš potreby zákazníkov.
  • Máš vysoké pracovné nasadenie a ochotu učiť sa a pracovať na svojom rozvoji.
  • Máš obchodné skúsenosti s technickými produktmi? To je veľká výhoda!
  • Požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou alebo vyššie.
  • Poznáš sa v technických produktových riešeniach? Máš zručnosti v predaji? To je super!
  • Zvládaš komunikovať s ľuďmi a vieš ich presvedčiť? Skvelé!

Spoločnosť AlfaCAD s.r.o. vznikla za účelom. „Pomáhať partnerom produkovať s profitom“.

To znamená - pomáhať zjednodušiť a automatizovať výrobné procesy, zefektívniť výrobu, zvýšiť bezpečnosť práce ako aj zvýšiť technologickú úroveň výrobných zariadení. Sme mladá spoločnosť s tímom profesionálov a bohatými skúsenosťami. Vyše 20 rokov skúseností ktoré sme nadobudli zúročujeme v prospech našich partnerov.
Spoločnosť sa zaoberá predovšetkým výrobou aplikácií z trubkového a hliníkového stavebnicového systému ako sú vozíky, regále, pracovné stanice, dopravníky, logistické boxy, frézované diely....
Našim obchodným partnerom poskytujeme:
-zoštíhľovanie, procesov a výroby, odstraňovanie plytvaní, znižovanie nákladov a šetrenie prostriedkov
-štandardizované výrobky z trubkového a hliníkového stavebnicového systému a dopravníkov
-bohaté skúsenosti v oblasti vývoja výroby jednoúčelových strojov a zariadení
dodávky jednotlivých súčiastok technického charakteru
-výrobu náhradných dielov či požadovaných nových dielov pomocou aditívnej vyroby-3D tlače
-výrobu frézovaných dielov-rôznych tvarových výrobkov, shadowboardov, pracovných dosiek...pomocou 3D CNC fréz
-individuálne riešenia podľa požiadaviek a predstáv obchodných partnerov
-inovatívnosť, kreativita, originalita, prispôsobivosť a otvorenosť voči novinkám
www.alfacad.sk

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Kontakt

ID: 4699805  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac