Obchodný reprezentant, agent

AlfaCAD s. r. o.

Miesto práce
Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
inheď
1500 EUR pri plnení základného mesačného plánu, ale závisí to od mesačného obratu, mzda je 15 % z obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
- analýza a zisťovanie potrieb zákazníkov
- navrhovanie konštrukčných riešení a cenových ponúk pre zákazníkov
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- spolu podieľanie sa na plnení obchodného plánu
- pravidelný reporting

- odborný rozvoj
- možnosť profesionálneho rastu
- motivačný a odmeňovací systém
- pružná pracovná doba

Informácie o výberovom konaní

Zašlite nám prosím Váš životopis na mailovú adresu:
[email protected]
Hľadáme obchodného zástupcu na živnosť!!!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo a iné

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Maďarský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

- profesionálne komunikačné a prezentačné schopnosti
- schopnosť budovať a riadiť vzťah s klientom
- analytické schopnosti pre prípravu optimálneho riešenia

Spoločnosť AlfaCAD s.r.o. vznikla za účelom.„Pomáhať partnerom produkovať s profitom“.
To znamená - pomáhať zjednodušiť a automatizovať výrobné procesy, zefektívniť výrobu, zvýšiť bezpečnosť práce ako aj zvýšiť technologickú úroveň výrobných zariadení. Sme mladá spoločnosť s tímom profesionálov a bohatými skúsenosťami. Vyše 20 rokov skúseností ktoré sme nadobudli zúročujeme v prospech našich partnerov.
Spoločnosť sa zaoberá predovšetkým výrobou dopravníkov a konštrukcií.
Našim obchodným partnerom poskytujeme:
-bohaté skúsenosti v oblasti vývoja výroby jednoúčelových strojov a zariadení
dodávky jednotlivých súčiastok technického charakteru
-vlastnú výrobu ako aj priamu spoluprácu s najlepšími dodávateľmi jednotlivých komponentov
-individuálne riešenia podľa požiadaviek a predstáv obchodných partnerov
-inovatívnosť ,kreativita, originalita, prispôsobivosť a otvorenosť voči novinkám
-vývoj a výskum – v oblasti medzioperačnej dopravy a optimalizácie v oblasti hospodárenia so spotrebným technickým materiálom
-komplexnosť riešenia pre celú infraštruktúru priemyselnej produkcie podnikov (počnúc od základných stavebnicových dielov až po kompletné výrobné zariadenia, automatizáciu a racionalizáciu výroby)
www.alfacad.sk

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3712467  Dátum zverejnenia: 21.10.2020